Jak streamovat losování čtvrtfinále Ligy mistrů


Od 15. března 2019 od 12 hodin bude možné živě streamovat losování čtvrtfinále Ligy mistrů 2018-2019. Tady je návod, jak na to

Šestnácté kolo Ligy mistrů právě skončilo a už je čas na losování. Dnes ve 12 hodin se v Nyonu uskuteční losování čtvrtfinále Ligy mistrů 2018-2019. Oproti předchozím ročníkům rozhodne los také o semifinálových a finálových dvojicích.

Čtvrtfinále Ligy mistrů je velmi očekávané. Jediným italským týmem, který ještě hraje, je Juventus, který ve druhém utkání 16. kola dokázal vyřadit Atletico Madrid vítězstvím 3:0. Bianconeri předvedli úžasný comeback, zvrátili porážku 2:0 z prvního zápasu a předvedli skvělou hru. Díky tomuto vítězství se Juventus stal jedním z favoritů na postup. V cestě jim však bude stát sedm týmů připravených na cokoli, aby vyhrály Ligu mistrů 2018-2019. Hodně bude záležet na čtvrtfinálovém losu. Juventus si může vylosovat jeden ze čtyř anglických týmů, Barcelonu, Ajax nebo Porto. Zde se dozvíte, jak sledovat čtvrtfinálová losování Ligy mistrů 2018-2019 ve volném přenosu.

Kde sledovat čtvrtfinálová losování Ligy mistrů 2018-2019 v televizi

V 12:00 hodin začíná losování čtvrtfinále Ligy mistrů 2019. Po klasickém úvodním přivítání začnou operace pro losování. Losování čtvrtfinále Ligy mistrů bude vysílat Sky na stanicích SkySport 24 (200) a SkySport Football (203) a Eurosport na stanici Eurosport 1 (dostupné na satelitní platformě Sky a v pozemním digitálním vysílání).


Quarti Champions League: le squadre

Sono otto le squadre qualificate per i quarti di Champions League:

  • Juventus
  • Manchester City
  • Porto
  • Manchester United
  • Tottenham
  • Liverpool
  • Ajax
  • Barcellona

Come vedere in diretta streaming i sorteggi dei quarti di Champions League su SkyGo

Sky, l’emittente che in Italia ha acquistato i diritti della manifestazione, trasmetterà in diretta i sorteggi dei quarti di Champions League 2018-2019. Per chi è a lavoro c’è la possibilità di vedere in streaming i sorteggi di Champions League su SkyGo, la piattaforma on demand di Sky.

Per poter utilizzare SkyGo è necessario essere abbonati a Sky, avere un account Sky e usare uno dei dispositivi supportati (smartphone, talbet e computer). Aplikaci SkyGo si můžete stáhnout z webových stránek Sky nebo z obchodů Google Play a App Store.

Chcete-li sledovat čtvrtfinálová losování Ligy mistrů 2018-2019 v přímém přenosu, musíte spustit aplikaci SkyGo, zadat své přihlašovací údaje a poté stisknout tlačítko TV Channels. Otevře se nová stránka se všemi kanály dostupnými pro streamování. Při procházení dolů najdete také SkySport 24 (200) nebo SkySport Football (203). Výběrem jednoho z obou kanálů a stisknutím tlačítka "Play" spustíte přenos losování.

Jak sledovat čtvrtfinále Ligy mistrů v přímém přenosu na Eurosport Playeru

Vhodnou alternativou ke Sky pro sledování losování Ligy mistrů v přímém přenosu je Eurosport Player, služba Eurosportu na vyžádání. Pro přístup k přehrávači Eurosport Player potřebujete účet a předplatné (k dispozici je měsíční nebo roční předplatné). Eurosport Player je k dispozici pro počítače, chytré telefony a tablety.

Pokud máte předplatné této platformy, můžete si losování čtvrtfinále Ligy mistrů 2019 živě pustit na jednom z dostupných kanálů Eurosport 1. Stačí se přihlásit do přehrávače Eurosport Player a kliknout na banner Eurosport 1.

Jak sledovat losování čtvrtfinále Ligy mistrů v přímém přenosu na sociálních sítích

Pro ty, kteří nemají předplacené služby na vyžádání, je tu možnost sledovat losování čtvrtfinále Ligy mistrů 2018-2019 v bezplatném přenosu na sociálních sítích Uefa. Pořadatelská organizace bude losování přenášet živě na Facebooku a zdarma je může sledovat každý, kdo je na této sociální síti zaregistrovaný.

Jak sledovat losování čtvrtfinále Ligy mistrů živě na webu Uefa

Pokud nemáte účet na Facebooku, můžete losování čtvrtfinále Ligy mistrů s Juventusem sledovat zdarma na webu Uefa. Pro přístup k přímému přenosu stačí vstoupit na webové stránky UEFA, postupovat podle pokynů a za několik sekund se vám na obrazovce objeví přímý přenos.