Jak sledovat losování 16. kola Ligy mistrů v přímém přenosu


Losování 16. kola Ligy mistrů začíná ve 12:00: tady je návod, jak ho sledovat v přímém přenosu a dozvědět se soupeře Juventusu a Říma

Čas losování Ligy mistrů. Poslední den soutěže, který proběhl minulý týden, určil šestnáct týmů, které se utkají v 16. kole, jež se bude hrát od konce února do začátku března. Italští fanoušci budou moci sledovat losování 16. kola Ligy mistrů prostřednictvím přímého přenosu na řadě online platforem.

V 16. kole Ligy mistrů jsou v Itálii dva týmy: Juventus, který vyhrál svou skupinu, a Řím, který skončil druhý za Realem Madrid. Díky prvnímu místu mají Bianconeri větší šanci získat jednodušší dvojici (alespoň na papíře): důležité je vyhnout se Liverpoolu (finalista posledního ročníku) a Atléticu Madrid (nepřátelský tým a jeden z favoritů na postup). Naopak šance Říma na složité 16. kolo jsou vysoké: naděje spočívá v tom, že se vyhne PSG, Barceloně a Bayernu Mnichov. Chcete-li se dozvědět, proti komu Juventus a Řím nastoupí, podívejte se, jak sledovat los 16. kola Ligy mistrů v přímém přenosu.

Losování 16. kola Ligy mistrů 2018, časy a kde ho sledovat v televizi

Losování 16. kola Ligy mistrů se uskuteční 17. prosince ve 12 hodin ve švýcarském Nyonu. Událost bude živě přenášet několik italských stanic: sledovat ji bude možné na SkySport 24, SkySport Uno, RaiSport HD a Eurosport 1.


Jak sledovat losování 16. kola Ligy mistrů na SkyGo

SkySport nabízí kompletní přenos losování Ligy mistrů a Evropské ligy (Inter Milán, Neapol a Lazio). Přímé přenosy budou vysílány na stanicích SkySport 24 a SkySport Uno s komentářem satelitních komentátorů ve studiu. Ti, kteří jsou v práci, mají možnost sledovat losování Ligy mistrů v přímém přenosu na SkyGo, online platformě Sky. Chcete-li používat službu SkyGo (zde je náš průvodce nastavením služby SkyGo v počítačích a chytrých telefonech), musíte být předplatitelem služby Sky a používat jedno z kompatibilních zařízení. Po zadání přihlašovacích údajů stačí kliknout na položku v nabídce "TV Channels", vybrat SkySport One a během několika sekund se začne vysílat losování 16. kola Ligy mistrů.


Jak sledovat losování 16. kola Ligy mistrů na Eurosport Playeru

EuroSport bude losování 16. kola Ligy mistrů vysílat také na svých kanálech. Událost bude vysílat Eurosport 1, který je k dispozici na Sky a Mediaset Premium. Pokud máte potíže se sledováním přímého přenosu na televizoru, můžete losování sledovat ve streamu na online platformě Eurosport Player. Chcete-li tuto službu používat, musíte být předplatitelem. Po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů stačí kliknout na banner události na domovské stránce a během několika sekund se spustí přenos losování 16. kola Ligy mistrů.

Jak sledovat losování 16. kola Ligy mistrů na RaiPlay 

Pro ty, kteří nemají předplacené placené videostreamovací platformy, je tu možnost sledovat losování Ligy mistrů Juventusu a Říma také v přímém přenosu zdarma na RaiPlay. Jak jistě víte, státní televize získala práva na vysílání zápasu ve středu večer a také možnost vysílat živě všechna losování. Přímý přenos začne ve 12:00 a bude vysílán na RaiSport + HD. Pokud nejste doma, můžete losování Ligy mistrů 2018 sledovat v bezplatném přenosu na RaiPlay, online platformě státní televize. Registrace do služby je bezplatná a umožňuje sledovat všechny programy Rai. Po přihlášení stačí kliknout na kanál RaiSport+ HD a sledovat losování Ligy mistrů Juve a Říma.

Pro ty, kteří nemohou sledovat přímý přenos losování, je na Virgilio Sport k dispozici textový přenos z losování dvojic Ligy mistrů.