GTA 5 zdarma v obchodě Epic Games: jak ji stáhnout


GTA V je od 14. do 21. května 2020 k dispozici zdarma v obchodě Epic Games. Tady je návod, jak ji stáhnout

Skutečná bomba: GTA 5 zdarma v obchodě Epic Games (softwarový dům, který vytvořil Fortnite). Nejedná se o vtip ani o falešnou zprávu, ale sama společnost to oznámila zveřejněním příspěvku na svém účtu na Twitteru (i když byl mezitím smazán). Hra bude k dispozici zdarma od 17 hodin 14. května do čtvrtka 21. května a poté bude opět k dispozici zdarma.

Jakmile uplatníte kupon na stažení hry zdarma, zůstane hra zdarma navždy. Nejedná se pouze o sedmidenní zkušební verzi, ale o skutečný dárek. Pro společnost Epic Games, která již několik měsíců rozdává svým uživatelům jeden nebo dva tituly týdně, to není nic nového, ale je to poprvé, kdy je hra zdarma tak důležitá. Připomeňme, že hra GTA 5, která vyšla již v roce 2013, se již několik let drží na předních příčkách žebříčků nejprodávanějších her, a to i díky online režimu, který prodloužil její životnost.

Jak stáhnout GTA 5 zdarma

Hra bude zdarma k dispozici od 14. května od 17:00 hodin a zůstane k dispozici až do 21. května 2020. Ke stažení stačí mít účet v obchodě Epic Games a vyměnit si hru zdarma. Musíte kliknout na banner videohry, otevře se nová stránka, kde musíte kliknout na Get. Tím si hru přidáte do své knihovny a budete si ji moci stáhnout zdarma. Chcete-li získat GTA 5 zdarma, musíte si na svém účtu u Epic Games aktivovat dvoufaktorové ověřování, pokud jste tak ještě neučinili. Pokud máte například účet Fortnite, pak jste tuto funkci již aktivovali.