Jak sledovat zápas Manchester City – Atalanta v televizi a v přímém přenosu

Po neúspěšném začátku Ligy mistrů potřebuje Atalanta získat body, aby si udržela naději na postup do 16. kola. Dnes večer nastoupí proti Manchesteru City v zápase, který na papíře vypadá velmi složitě. Guardiolovo City je jedním z favoritů na konečné vítězství a má dobrou formu. Atalanta bude muset předvést perfektní hru, aby mohla pomýšlet na zastrašení City.

Tým z Bergama se navíc bude muset obejít bez jednoho ze svých nejsilnějších hráčů: Duvana Zapaty. Kolumbijský útočník je s národním týmem zraněný, bude mimo hru ještě několik týdnů a pravděpodobně vynechá i odvetný zápas. Gasperini nasadí do nejdůležitějšího zápasu sezony svůj první tým: 3-4-1-2 s Gomezem - Iličičem - Murielem v útoku. V obraně Toloi - Djimsiti - Masiello. City má kvůli zraněním problémy v obraně a Guardiola přesunul Fernandinha do středu obrany, kde bude hrát vedle Stonese. Bývalý hráč Juventusu Cancelo bude hrát na pravém křídle. V útoku Mahrez-Silva-Sterling-Aguero.

Manchester City - Atalanta bude vysílán na SkySport Arena a Canale 5 (volně na digitálním pozemním vysílání). Bezplatný přenos je k dispozici také na Mediaset Play, platformě Mediaset na vyžádání, a na SkyGo.


Manchester City - Atalanta: čas výkopu

V 21:00 hodin startuje zápas Manchester City - Atalanta. Zápas se odehraje na stadionu Etihad v Manchesteru.

Pořadí ve skupině C Ligy mistrů

Manchester City 6 bodů

Dinamo Záhřeb 3 body

Šachtar Doněck 3 body

Atalanta 0 bodů


Pravděpodobná sestava Manchester City - Atalanta

Manchester City (4-2-3-1): Ederson; Cancelo, Fernandinho, Stones, Zinchenko; De Bruyne, Gundogan; Mahrez, Silva, Sterling; Aguero

Atalanta (3-4-2-1): Gollini; Toloi, Djimsiti, Masiello; Castagne, Freuler, de Roon, Gosens; Gomez, Iličič; Muriel


Kde v televizi sledovat zápas Manchester City - Atalanta

Manchester City - Atalanta je jedním ze zápasů, které v přímém přenosu vysílá také Mediaset, který si od Sky koupil možnost vysílat nejlepší zápas Italů v úterý večer. Chcete-li sledovat zápas na volně dostupné televizi, musíte si od 20:50 naladit Kanál 5. Předplatitelé Sky mohou zápas sledovat na SkySport Areně (204).

Jak sledovat Manchester City - Atalanta ve volném přenosu

Pokud jste na večeři, můžete sledovat Manchester City - Atalanta ve volném přenosu na Mediaset Play, službě na vyžádání televize Biscione. Nemusíte platit předplatné, stačí se na platformě zaregistrovat. Služba je dostupná z chytrých telefonů, tabletů a počítačů.

Chcete-li sledovat zápas Manchester City - Atalanta ve volném vysílání, musíte spustit Mediaset Play, zadat přihlašovací údaje, kliknout na Direct a na stránce, která se otevře, vybrat políčko věnované kanálu 5. Předplatitelé Sky mohou streamovat zápas City - Atalanta na SkyGo. Musíte být ve službě zaregistrováni a používat jedno z podporovaných zařízení. Po spuštění služby SkyGo a zadání přihlašovacích údajů klikněte na položku TV Channels a poté vyberte SkySport Arena, abyste mohli sledovat zápas Ligy mistrů.

Přímý přenos zápasu Manchester City - Atalanta je k dispozici na Virgilio Sport.