Jak si objednat iPhone X


Na webových stránkách společnosti Apple a vyhledávacích operátorů je od 27. října k dispozici předobjednávka iPhonu X. Prodej iPhonu X začíná 3. listopadu

Iphone bude v obchodech k dispozici od 3. listopadu. Ti, kteří nechtějí stát fronty před obchodem Applu nebo bydlí v krajském městě a nemají možnost dojet do nejbližší prodejny Apple, si však mohou iPhone X objednat online od 27. října 2017 od 9:00 a nechat si ho poslat až domů.

Pro ty, kteří nevědí, iPhone X (Ten) je smartphone, který Apple vyrobil k 10. výročí od vydání prvního jablečného telefonu. iPhone X má úplně jiný design než všechny ostatní telefony cupertinské společnosti: prakticky žádné okraje a 5,8palcový displej OLED s poměrem stran 18:9. iPhone X je k dispozici ve dvou verzích: jedna s 64GB interním úložištěm, druhá s 256 GB. Dostupné barvy jsou bílá a siderická šedá. Cena 64GB modelu je 1189 eur, zatímco za 256GB verzi musíte utratit 1359 eur. Zde je návod, jak si iPhone X objednat přes internet.

Jak si iPhone X objednat v Apple Storu

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si iPhone X předobjednat, je prostřednictvím Apple Storu. Postup je velmi jednoduchý: stačí se přihlásit na webové stránky společnosti Apple a vstoupit do sekce věnované iPhonu X. Jakmile dokončíte tyto první kroky, můžete začít zadávat předobjednávku. Musíte si vybrat verzi, kterou chcete koupit, a pak barvu. Po dokončení těchto úkolů můžete zadat předběžnou objednávku a zvolit dodací adresu. Na smartphone si budete muset počkat 5 až 6 týdnů, tedy těsně před Vánocemi.

Kromě webových stránek si můžete iPhone X předobjednat také prostřednictvím aplikace Apple Store a zaplatit za něj prostřednictvím účtu Apple Pay.

Těm, kteří chtějí svůj telefon Apple vyměnit za iPhone X, nabízí Apple vrácení peněz v závislosti na verzi smartphonu. Pokud například vrátíte iPhone 7 Plus, dostanete 435 eur.


Jak objednat iPhone X na webových stránkách různých operátorů

Významní italští operátoři umožňují předobjednat iPhone X také na svých webových stránkách.

Chcete-li si iPhone X předobjednat u Tima, jednoduše přejděte na webové stránky operátora a otevřete stránku věnovanou novému iPhonu. Zde si můžete vybrat verzi, kterou chcete koupit (paměť a barvu), a poté kliknout na tlačítko Koupit.

Vodafone, Wind a Three v současné době neumožňují předobjednávku iPhonu X, ale umožňují uživatelům zanechat své údaje a být upozorněni, až bude k dispozici.