Jak se zaregistrovat k bezplatnému účtu Spotify

Spotify je jednou z nejpopulárnějších služeb pro streamování hudby na internetu. I když se jedná v zásadě o placenou službu předplatného, ​​můžete si také zaregistrovat bezplatný účet, abyste zjistili, jaká služba je. Skladby přicházejí s reklamami, jak byste očekávali, ale bezplatný účet poskytuje flexibilitu v tom, jak můžete poslouchat, protože v současné době můžete streamovat velkou hudební knihovnu Spotify do počítače, tabletu nebo mobilního zařízení.

Abyste mohli používat Spotify zdarma, musíte si vytvořit účet. Poté můžete buď použít webový přehrávač Spotify pro streamování hudby do počítače, nebo si stáhnout software pro stolní počítače, který vám poskytne mnohem více možností, jako je import vaší stávající hudební knihovny do přehrávače Spotify. K dispozici je také aplikace Spotify pro iOS, Android a další mobilní operační systémy.


Registrace bezplatného účtu Spotify

Chcete-li začít, postupujte podle níže uvedených kroků, které vám ukáží, jak se pomocí počítače zaregistrovat k bezplatnému účtu a stáhnout si software přehrávače Spotify.

  1. Pomocí svého oblíbeného webového prohlížeče přejděte na webovou stránku Spotify Signup (https://www.spotify.com/signup/).

  2. Klikněte na tlačítko Přehrát zdarma.

  3. Nyní budete mít na výběr, zda se přihlásíte pomocí svého účtu Facebook nebo e-mailové adresy.

  4. Pokud používáte Facebook: klikněte na tlačítko Zaregistrovat se pomocí Facebooku. Zadejte své přihlašovací údaje (e-mailovou adresu / telefon a heslo) a poté klikněte na tlačítko Přihlásit se.

  5. Pokud používáte e-mailovou adresu: vyplňte formulář a vyplňte všechna povinná pole. Jedná se o uživatelské jméno, heslo, e-mail, datum narození a pohlaví. Před registrací si možná budete také chtít přečíst dokumenty o podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů společnosti Spotify. Ty lze zobrazit kliknutím na hypertextové odkazy pro každý z nich (těsně nad tlačítkem Zaregistrovat se). Pokud jste rádi, že všechny zadané informace jsou správné, pokračujte kliknutím na tlačítko Přihlásit se.

Pomocí webového přehrávače Spotify

Pokud nechcete instalovat software pro stolní počítače, můžete místo toho použít webový přehrávač Spotify (https://play.spotify.com/). Po vytvoření nového účtu byste již měli být přihlášeni, ale pokud ne, klikněte na Přihlásit se zde, které se nachází vedle zprávy „již máte účet?“


Pomocí softwaru pro stolní počítače

Pokud chcete službu využít na maximum (a můžete importovat svou stávající hudební knihovnu), stáhněte si do počítače software Spotify. Před spuštěním programu budete muset spustit instalační program. Jakmile je software funkční, přihlaste se pomocí metody, kterou jste použili k registraci - tj. Buď Facebook nebo e-mailová adresa.


Aplikace Spotify

Pokud chcete pomocí mobilního zařízení streamovat hudbu ze Spotify, zvažte stažení aplikace pro konkrétní operační systém. Přestože není tak bohatý na funkce jako software pro stolní počítače, můžete získat přístup k základním funkcím Spotify a poslouchat offline, pokud se přihlásíte k odběru Spotify Premium.