Jak zabránit ztrátě poštovního účtu AOL

Abyste předešli ztrátě informací o účtu, e-mailové adrese a zprávách přidružených k vašemu účtu AOL Mail, musíte se do své AOL Mail přihlásit alespoň každých 90 dní. Tady se mohou stát, pokud tak neučiníte.


Co se stane s poštou AOL po 90 neaktivních dnech

Pokud se do svého účtu AOL Mail nepřihlásíte po dobu 90 dnů, účet je deaktivován, příchozí pošta nemusí být doručována do vaší poštovní schránky a příchozí e-maily mohou být vráceny odesílateli.

Pokud se ke svému účtu přihlásíte po 90. dni, ale před 180. dnem, poštovní schránka se znovu aktivuje a znovu obdržíte nový e-mail. Svůj účet můžete použít jako obvykle, ale nezahrnuje to žádné zprávy, které byly vráceny odesílateli během období deaktivace.

Co se stane s poštou AOL po 180 neaktivních dnech

Pokud se nepřihlásíte dalších 90 dní (celkem 180 dní), váš účet bude smazán a e-mailovou adresu možná nebudete moci získat zpět. Kromě toho budou odstraněny vaše e-maily, fotografie a další přílohy e-mailů.

Pokud si nejste jisti, zda byl váš účet smazán, použijte AOL tok obnovení účtu zkontrolovat. Pokud váš účet zmizí, sdělí vám, že byl deaktivován nebo že nemůžete resetovat heslo.