Jak přistupovat k poště Yahoo v Gmailu

Vaši poštu Yahoo je možné získat v Gmailu pomocí služby s názvem Gmailify. Při synchronizaci pošty Yahoo s Gmailem můžete dokonce posílat zprávy pomocí své e-mailové adresy Yahoo.

Pokyny v tomto článku platí pro standardní webové verze Yahoo Mail a Gmail. Všechny kroky jsou v každém prohlížeči stejné.


Jak získat e-maily Yahoo v Gmailu

Nastavení služby Gmail pro příjem a odesílání zpráv z vašeho účtu Yahoo Mail:

 1. V Gmailu vyberte ikonu zařízení a zvolte Nastavení.

 2. vybrat Účty a import.

 3. v Zkontrolujte poštu z jiných účtů vyberte část Přidejte e-mailový účet.

 4. v E-mail do textového pole, zadejte svou e-mailovou adresu Yahoo a poté vyberte další.

 5. vybrat Propojte účty s Gmailify, Potom vyberte další.

  Druhá možnost odebere vaše zprávy z Yahoo Mail. Pomocí služby Gmailify můžete spravovat svůj účet Yahoo buď z Yahoo Mail, nebo z Gmailu.

  Gmailify nevyžaduje předplatné služby Yahoo Mail Pro. Před spuštěním služby Gmailify v roce 2016 jste nemohli odesílat ani přijímat zprávy Yahoo Mail prostřednictvím svého účtu Gmail, aniž byste si předplatili prémiovou službu Yahoo.

 6. Na přihlašovací obrazovce Yahoo Mail zadejte své uživatelské jméno a heslo, upravte oprávnění a poté vyberte Souhlasit.

 7. v Byli jste Gmailified okno, vyberte zavřít.

 8. V Gmailu přejděte na Nastavení > Účty a import k ověření, že nastavení je nakonfigurováno tak, jak jste zamýšleli.

  Ve výchozím nastavení Gmail odpovídá na všechny zprávy z vaší adresy Gmailu. Chcete-li toto nastavení změnit, přejděte na Odeslat poštu jako a vyberte Odpověď ze stejné adresy, na kterou byla zpráva odeslána.

 9. Vraťte se na tuto obrazovku kdykoli a odpojte svůj účet Yahoo Mail. Když vyberete odpojit vedle své adresy Yahoo Mail můžete importovanou poštu z účtu Yahoo Mail ponechat nebo smazat.

  Je také možné importovat vaše kontakty z Yahoo do Gmailu.