Euphoria: o čem je a kde můžete sledovat speciální epizody


Speciální epizoda dramatického seriálu pro teenagery se bude vysílat 7. prosince.

Vánoční období je o dárcích a nečekaných překvapeních, a tak se produkční tým seriálu Euphoria rozhodl jako poctu svým početným divákům odvysílat dva speciální díly, které budou sloužit jako most mezi první a druhou sérií.

Světová premiéra pořadu se uskutečnila v noci z 6. na 7. prosince 2020 ve tři hodiny ráno na Sky Atlantic a ve streamu na NOW TV, ale vzhledem k denní době ji samozřejmě mnoho Italů propáslo. Ale nebojte se: dnes se bude opakovat i u nás. První speciální epizoda bude k dispozici jak na kanálech Sky, tak na streamovací platformě. Euphoria je jedním z letošních zjevení. Je nemilosrdným portrétem generace Z a uspěl i díky přítomnosti Zendayi v hlavní roli.

Euphoria: o čem budou speciální díly

Euphoria je jedním z nejoblíbenějších teenagerských seriálů posledních let. Speciál se jmenuje "Trouble Don't Last Always" a je první ze dvou epizod, které předznamenávají začátek druhé série plánované na rok 2021. Epizodu napsal a režíroval tvůrce seriálu Sam Levinson.

Euphoria vypráví příběh Rue, teenagerky, která denně bojuje se svou drogovou závislostí. Témata seriálu jsou silná, včetně šikany a poruch příjmu potravy, stejně jako otázek genderové identity.

Speciální epizoda se bude opět zabývat dramatem Rue, která zažívá recidivu poté, co ji Jules opustila. Uvidíme ji, jak zvláštním způsobem stráví Štědrý den a jak se bude potýkat s vlastními problémy, démony a emocemi.


Obsazení Euforie: kdo bude hrát ve speciálu

Zendaya bude hlavní postavou i ve speciálních epizodách. Představitelka hlavní role ve filmu Euphoria získala za svůj výkon v roce 2020 cenu Emmy za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. Ve svých 24 letech se stala nejmladší vítězkou v této kategorii v historii Emmy.

Po jejím boku uvidíme také Colmana Dominga  (který dříve pracoval na seriálu Fear the Walking Dead) a objevil se v první sérii a Huntera Schafera jako Julese.


Speciální epizoda Euforie: kde a kdy ji můžete sledovat

Speciální epizoda se vysílala v noci z 6. na 7. prosince, ale bude odvysílána také 7. prosince ve 23:00 na Sky Atlantic a Now Tv.

Now Tv je streamovací platforma Sky a umožňuje sledovat filmy, seriály, ale i sportovní soutěže a pořady z kanálů na vyžádání. Je rychlé a snadné se k němu přihlásit, přičemž připojení k internetu musí mít rychlost alespoň 2,5 Mb/s. Vedle dalších služeb, jako je Netflix nebo Amazon Prime Video, je to jedna z reálných alternativ k ostatním online platformám.

.