Dnes nefungují webové stránky a aplikace Poste Italiane: co se děje


Od 8:00 hodin 9. prosince jsou hlášeny problémy s webovými stránkami a aplikací Poste Italiane. Tady je, co se děje

AKTUALIZACE: V úterý 15. prosince dochází k odstávce aplikace PostePay a webových stránek Poste Italiane. Více informací o tomto přerušení služby:

Poste Italiane down: problémy s přístupem a aplikací PostePay

AKTUALIZACE: ve čtvrtek 5. listopadu došlo k výpadku aplikace PostePay, který je rozšířen po celé Itálii. Více informací o této neefektivitě:

PostePay nefunguje: ERR-00, co se děje

DOPLNĚNO: v úterý 3. listopadu 2020 došlo k výpadku webových stránek a aplikace Poste Italiane z důvodu masivního provozu zákazníků, kteří se snažili použít svůj SPID pro přístup k platformě Mobility Bonus. Více informací o této neefektivitě:

Bonus Bici: platforma nefunguje a posílá SPID dolů

Těžké ráno pro zákazníky Poste Italiane, od 8:00 9. prosince nebylo možné se dostat na webové stránky Banco Posta ani do aplikace PostePay. Uživatelé hlásí, že po zadání přihlašovacích údajů k profilu se jim zobrazí chybový kód "ERR-0", který znemožňuje přístup.

Není to poprvé, co webové stránky a aplikace Poste Italiane nefungují. Minulý měsíc se vyskytl podobný problém, který technici rychle vyřešili během několika hodin. I v tomto případě se již pracuje na co nejrychlejším vyřešení problému. Když si přečtete komentáře lidí na webu downdetector.it, který shromažďuje zprávy od uživatelů o nefunkčnosti webových stránek nebo aplikací, zjistíte, že problém se týká jak webových stránek, tak aplikace Poste Italiane. Stejný typ problému se objevil i u aplikace a webových stránek PostePay: není možné se přihlásit

Proč jsou webové stránky a aplikace Poste Italiane nefunkční

Důvody, proč není možné se na webové stránky a do aplikace Poste Italiane dostat, zatím neznáme. Obvykle se jedná o dočasné problémy se serverem, které jsou rychle vyřešeny během několika desítek minut nebo několika hodin. Situaci budeme i nadále sledovat a informovat vás.

Aktualizace ve 12:00. Problémy se řeší a uživatelé hlásí, že se nyní mohou přihlásit.