Jak sledovat přímý přenos Interu a Barcelony v Lize mistrů


Inter Milán se počtvrté vrací do Ligy mistrů a na San Siru narazí na Messiho Barcelonu, zde je návod, jak zápas sledovat v bezplatném přímém přenosu

Po přesvědčivém vítězství nad Janovem v Serii A se Inter Milán Luciana Spallettiho vrací do Ligy mistrů, kde ho čeká luxusní výzva v podobě zápasu s Barcelonou na San Siru. Výzva, která stojí za celou sezónu a kterou si praví fanoušci Nerazzurri nenechají ujít za nic na světě. Takže i když už máte závazek, jak sledovat Inter-Barcelona živé vysílání zdarma na chytrých telefonech, tabletech a noteboocích.

Barcelona přijíždí do Milána s dalším Messim v sestavě ve srovnání s prvním zápasem kola. Katalánci však zápas vyhráli 2:0. Inter chce získat výsledek, aby prošel kolem a vrátil se do 16. kola Ligy mistrů. Nerazzurri jsou ve skvělé formě: v šampionátu vyhráli sedmkrát v řadě a patří mezi nejlepší obrany v Evropě. Barcelona je však stále Barcelonou, takže Spallettiho svěřenci se budou muset snažit. Zde se dozvíte, jak sledovat Inter-Barcelonu ve streamu z mobilních zařízení a jaké televizní časy si poznačit do diáře, aby vám neunikl ani jeden okamžik čtvrtého dne Ligy mistrů 2018-19.

Inter-Barcelona Liga mistrů: televizní časy

V úterý 6. listopadu 2018 ve 21:00 se ve čtvrtém dni skupinové fáze Ligy mistrů Uefa 2018-2019 utkají Inter a Barcelona. Zápas bude vysílán exkluzivně pro předplatitele balíčku Sky Sport. Předplatitelé budou moci díky platformě Sky Go sledovat zápas ve streamu také z chytrých telefonů, tabletů a počítačů.


Jak sledovat přímý přenos Interu a Barcelony v Lize mistrů na SkyGo

Na Sky bude jako vždy k dispozici kromě zápasu také rozsáhlá předzápasová analýza, postřehy a komentáře ze studia a rozhovory s manažery a hráči z útrob San Sira. Po zápase budou následovat další komentáře a rozhovory s protagonisty a analýza budoucí cesty Nerazzurri v Lize mistrů 2018-19. Pokud nejsme doma, vezmeme si telefon, tablet nebo notebook a připojíme se na oficiální webové stránky služby SkyGo, případně si stáhneme aplikaci pro Android a iOS. Po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů přejdeme na kanály Sky Sport HD nebo SkySPort 1 HD. Takto můžeme sledovat emoce Interu a Barcelony v přímém přenosu Ligy mistrů.

Pokud nemůžete sledovat přímý přenos Interu a Barcelony, můžete ho vždy sledovat zdarma díky přenosu Virgilio Sport.