Co znamená „Zasunutí do DM jako…“?

Zasuňte do DM or Zasunutí do DM jsou slangové výrazy, které lidé používají v online nebo textových zprávách, když někdo příliš sebevědomý pošle soukromou zprávu, která není vždy vítána.


Co jsou DM?

DM znamená přímé zprávy. Na některých platformách sociálních médií, jako je Twitter, máte kartu, která vám umožní soukromě posílat zprávy všem dalším uživatelům, kteří vás sledují (nebo těm, které nesledujete, kteří mají nastavení DM otevřené všem). Většina lidí to stručně označuje jako DM.

Lifewire / Nusha Ashjaee

Co to znamená, když někdo řekne „Posuňte se do svých DM jako…“

Jelikož můžete s kýmkoli na sociálních médiích zahájit otevřenou konverzaci odpovědí na zprávu nebo vložením @username před zprávu, DM se často používají pro konverzace, které byste vy a druhý uživatel raději udržovali jen mezi vámi dvěma. Výraz „vklouzněte do svých DM“ znamená, že někomu, kdo je velmi hladký a odvážný, stačí soukromě poslat zprávu cizímu člověku nebo známému online.

V mnoha případech jde o výraz, o kterém se často říká, že představuje způsob, jak příliš sebevědomý nebo dokonce koketní uživatel může kontaktovat někoho, koho zajímá. „Vklouzněte do svých DM jako ...“ je někdy doprovázeno něčím vizuálním - fotografií nebo videa zprostředkovat správnou akci nebo pocit.


Populární hashtagy „Slide Into DMs“ na Twitteru

Uživatelé Twitteru tweetují s variantami výrazu „sklouznout do DM“.

Tento výraz se jeví jako obzvláště populární, protože se jedná o video platformu, kterou mohou lidé použít k natáčení vlastních interpretací toho, co pro ně „klouzání“ ve skutečnosti znamená - ať už je to jakkoli úhledné, nevkusné nebo veselé. Skvělá věc na těchto trendech je, že jsou tak otevřenými, inspirovanými tvůrci sociálního obsahu, kteří mohou být opravdu kreativní a použít je k použití téměř na cokoli. A to jen zvyšuje viralitu!

Podívejte se na následující odkazy na hashtagy, abyste zjistili, co lidé tweetují pro tento trend.

Na Twitteru:

  • #SlideIntoYoDMsLike
  • #SlideIntoHerDMs

Můžete také najít hashtagy podobné těm výše uvedeným, které se používají na Instagramu i Tumblru.

Dále jen „Slide In Yo DMs Like ...“ YouTube Comedy Sketch and Song

Populární YouTuber Tpindell vytvořil krátký komediální náčrtek a hudební parodii nazvanou „Slide In Yo DMs Like ...“, aby nabídl docela přesnou reprezentaci toho, jak by člověk mohl použít výraz v určité situaci, spolu s několika klipy, které se promítnou do různé „posuvné“ styly.