Chybové kódy Hulu: Co jsou zač a jak je opravit

Existují desítky různých chybových kódů Hulu a chybové zprávy Hulu nejsou vždy křišťálově čisté, pokud jde o vysvětlení problému. Některé chybové kódy Hulu naznačují problém s vaším zařízením, jiné jsou způsobeny špatným připojením k internetu a některé jsou výsledkem problémů s hardwarem. Můžete dokonce obdržet chybový kód, pokud samotné Hulu dochází k narušení služeb, ale zpráva to obvykle neřeší jednoduše.


Obecné tipy pro řešení problémů s chybovým kódem Hulu

Problémy s Hulu jsou obvykle způsobeny špatným připojením k internetu nebo problémy se streamovacím zařízením nebo aplikací Hulu, takže většinu z nich lze vyřešit pomocí několika obecných tipů pro řešení potíží.

Zde jsou nejčastější opravy chybových kódů Hulu:

 • Restartujte Roku nebo jiné streamovací zařízení.
 • Restartujte zařízení domácí sítě.
 • Odpojte streamovací zařízení a zařízení domácí sítě, nechte je asi minutu odpojená a poté je znovu připojte.
 • Přepněte z bezdrátového na kabelové připojení k síti.
 • Aktualizujte si aplikaci Hulu nebo ji zkuste znovu nainstalovat.
 • Zkontrolujte, zda je vaše streamovací zařízení také plně aktualizováno.

Většinu problémů s Hulu lze vyřešit provedením těchto základních úkolů, ale chybový kód vám může pomoci problém vyřešit mnohem lépe. Pokud vám společnost Hulu poskytla chybový kód, podívejte se na níže uvedené tipy, kde najdete informace o tom, jak vyřešit váš konkrétní problém.

Jak opravit chybový kód Hulu 3 a 5

Chybový kód Hulu 3 obvykle označuje nějaký problém s internetem, protože se spustí, když aplikace Hulu nedokáže načíst show. Když se vám tato chyba zobrazí, obvykle to vypadá takto:

 • Při přehrávání tohoto videa došlo k chybě
 • Litujeme, při přehrávání tohoto videa došlo k chybě. Zkuste video restartovat nebo vyberte něco jiného ke sledování.
 • Kód chyby: 3 (-996)

Chybový kód 3 může také poskytovat takovou zprávu:

 • Právě teď máme potíže s načítáním
 • Zkontrolujte prosím své připojení k internetu a zkuste to znovu. Kód chyby: -3: Byl zjištěn neočekávaný problém (ale ne časový limit serveru nebo chyba HTTP).

Kód chyby 5 je podobný a má stejný postup pro jeho opravu:

 • Právě teď máme potíže s načítáním
 • Zkontrolujte prosím své připojení k internetu a zkuste to znovu. Kód chyby: -5: chybně formátovaná data.
 • Pokud tento problém přetrvává, zkuste restartovat zařízení.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádný časový limit serveru, můžete obvykle problém vyřešit na konci několika jednoduchými kroky:

 1. Vypněte streamovací zařízení a poté jej znovu zapněte.

  Pokud má vaše zařízení režim spánku nebo pohotovostní režim, musíte jej skutečně vypnout. Přepnutí do režimu spánku nebo pohotovostního režimu není dost dobré.

 2. Pokud se chyba stále zobrazuje, odpojte na jednu minutu modem a router.

 3. Připojte modem a směrovač zpět a zkontrolujte, zda problém přetrvává.

Pokud kód chyby 3 nebo 5 přetrvává i po úplném vypnutí zařízení a restartování, můžete zkusit přeinstalovat aplikaci Hulu a aktualizovat zařízení. Tento kód chyby se někdy objeví poté, co Hulu vydá novou aktualizaci, takže je důležité zajistit, aby vaše aplikace i zařízení byly aktuální.

Může také pomoci připojení zařízení k modemu nebo směrovači pomocí fyzického ethernetového kabelu namísto bezdrátového připojení Wi-Fi nebo podniknutí kroků ke zlepšení připojení Wi-Fi.


Jak opravit chybu Hulu 500

Toto je chyba serveru. Když se vám tato chyba zobrazí, obvykle se zobrazí zpráva jako tato:

 • Na této stránce došlo k chybě (chyba 500)
 • Je nám líto - došlo k neočekávané chybě. O tomto problému jsme byli upozorněni a brzy se na něj podíváme.

K této chybě dochází nejčastěji při používání webu Hulu, ale můžete ji také získat na streamovacích zařízeních. Když uvidíte chybu Hulu 500, můžete pouze obnovit stránku a zjistit, zda se načte. Můžete také zkusit streamovat svoji show pomocí jiného webového prohlížeče, jiného počítače nebo jiného streamovacího zařízení, pokud máte k dispozici.

Je také důležité zajistit, aby vaše internetové připojení nemělo problémy, když se objeví chyba Hulu 500. Pokud si nejste jisti, jak to udělat, podívejte se na našeho průvodce testováním připojení k internetu.


Jak opravit chybový kód Hulu 400

Kód chyby 400 obvykle označuje problém s informacemi o vašem účtu, který brání aplikaci Hulu ve správném fungování na mobilním nebo streamovacím zařízení. Ve většině případů můžete tento problém vyřešit přeinstalováním aplikace nebo odebráním zařízení z účtu.

Chybový kód Hulu 400 obvykle vypadá takto:

 • Právě teď máme potíže s načítáním. Zkontrolujte připojení k internetu a zkuste to znovu.
 • Kód chyby: 400

Hulu doporučuje zkontrolovat připojení k internetu, když narazíte na chybový kód 400. Pokud je to možné, přepněte z bezdrátového na kabelové připojení a zkontrolujte, zda problém přetrvává. Pokud je problém s mobilním zařízením, přesuňte jej blíže k routeru a zkuste to znovu.

Pokud je vaše připojení k internetu v pořádku, opravte kód chyby Hulu 400 takto:

 1. Odstraňte aplikaci Hulu ze svého zařízení.

 2. Přeinstalujte aplikaci Hulu.

 3. Přihlaste se do Hulu.

 4. Pokuste se něco streamovat.

Pokud se chyba 400 stále zobrazuje, i když spustíte aplikaci Hulu, budete muset zařízení odebrat ze svého účtu a přidat ho zpět. Zákaznická podpora Hulu to může udělat za vás, nebo to můžete udělat sami na Web Hulu.

Zde je postup, jak odebrat zařízení z účtu a opravit chybový kód 400:

 1. Přihlaste se na hulu.com ve webovém prohlížeči.

 2. Klikněte na své jméno v pravém horním rohu.

 3. klikněte Účet.

 4. Pokud se zobrazí výzva, zadejte své heslo a klikněte na Přihlaste se.

 5. klikněte SPRÁVA ZAŘÍZENÍ.

 6. Vyhledejte zařízení, které má kód chyby 400, a klikněte na ODSTRANIT.

Jakmile odeberete zařízení ze svého účtu, budete muset ze zařízení odebrat aplikaci Hulu, znovu nainstalovat aplikaci Hulu a poté se přihlásit. Ve většině případů to opraví chybový kód 400.

Jak opravit chybový kód Hulu 16 a neplatné zprávy o oblasti

Kód chyby 16 je neplatný kód regionu, což znamená, že Hulu není ve vaší aktuální poloze k dispozici. Pokud se tato zpráva zobrazí při pokusu o použití Hulu ze zemí mimo USA, je to pravděpodobně důvod.

Chybové kódy oblasti obsahují obvykle takové zprávy:

 • Je nám líto, v současné době lze naši videotéku streamovat pouze ve Spojených státech. Další informace o mezinárodní dostupnosti Hulu najdete zde.
 • Pokud se nacházíte ve Spojených státech a jste přesvědčeni, že jste tuto zprávu obdrželi omylem, klikněte sem.

Když uvidíte kód chyby 16 zevnitř Spojených států, je to obvykle proto, že si Hulu myslí, že používáte virtuální privátní síť (VPN) nebo anonymní proxy. I když máte IP adresu z USA, Hulu ji zablokuje, pokud se domnívá, že IP používá proxy služba.

Pokud používáte VPN nebo anonymní proxy a nacházíte se v oblasti, kde je k dispozici Hulu, můžete opravit chybový kód 16 jednoduše vypnutím VPN nebo proxy.

Lifewire

Zde je postup, jak vypnout VPN v systému Android:

 1. přejděte na Nastavení > Síť a Internet.

 2. Využít VPN.

 3. Klepněte na ikona ozubeného kola.

 4. Pokud je VPN zapnutá, vypněte ji klepnutím na posuvník.

Zde je návod, jak vypnout HTTP proxy na zařízeních iOS:

 1. Otevřete Nastavení app na vašem zařízení se systémem iOS.

 2. Využít Wi-Fi.

 3. Klepněte na ikona modrý kruh vedle vašeho připojení Wi-Fi.

 4. Podívejte se na HTTP proxy a nastavte jej pryč.

Pokud byla vaše volba HTTP proxy již vypnutá nebo se na vašem zařízení iOS po vypnutí stále zobrazuje chybová zpráva 16, Hulu doporučuje odstranit vaše konfigurační profily:

 1. OTEVŘENO Nastavení.

 2. Využít obecně.

 3. Přejděte dolů a klepněte na Profily.

 4. Využít Smazat profilya zkuste znovu použít Hulu.

Pokud to nefunguje, může vaše síť Wi-Fi používat transparentní proxy. Zkuste se připojit k jiné síti Wi-Fi nebo vypněte Wi-Fi a zkuste streamovat přes mobilní datové připojení.

Pokud chybová zpráva 16 zmizí, pak vaše původní připojení Wi-Fi pravděpodobně používá transparentní proxy. Další informace vám sdělí váš správce sítě nebo proxy vypněte, pokud vlastníte vlastní směrovač.

Jak opravit chybový kód Hulu 5003

Kód chyby 5003 je chyba přehrávání, která obvykle naznačuje, že došlo k problému s vaším zařízením nebo aplikací v zařízení. Tato chyba obvykle vypadá takto:

 • Selhání přehrávání
 • Je nám líto, ale při přehrávání tohoto videa došlo k problému.
 • Zkontrolujte připojení a zkuste to znovu. (5003)

Způsob, jak tento kód opravit, je aktualizovat aplikaci Hulu, odebrat a znovu nainstalovat aplikaci Hulu a ujistit se, že samotné streamovací zařízení je aktuální. V některých případech možná budete muset zařízení restartovat nebo obnovit tovární nastavení.

Pokud se i po aktualizaci aplikace Hulu a streamovacího zařízení stále zobrazuje chybový kód 5003, může dojít k problému se samotnou aplikací. V takovém případě vše, co můžete udělat, je nahlásit problém Hulu a výrobci zařízení a poté pomocí jiného zařízení sledovat Hulu, dokud problém nevyřeší.

Jak opravit chyby chráněného obsahu Hulu

S chráněným obsahem je spojeno mnoho chybových kódů, včetně chybových kódů Hulu 3343, 3322, 3336, 3307, 2203, 3321, 0326 a dalších. Tyto kódy se objeví, když se pokoušíte sledovat chráněný obsah na zařízení, které jej nepodporuje, ale mohou být také výsledkem chvilkové závady.

Tyto chyby obvykle vypadají takto:

 • Při přehrávání tohoto chráněného obsahu došlo k chybě.
 • (Kód chyby: 2203)

Existuje několik různých věcí, které mohou na Hulu způsobit chybu chráněného obsahu:

 • Nesprávný typ připojení monitoru: Pokud je váš monitor připojen kabelem VGA, nebudete moci sledovat chráněný obsah. Připojte se pomocí kabelu HDMI nebo použijte jiný monitor a zkuste to znovu.
 • Je připojeno více monitorů: Hulu obvykle funguje dobře, pokud máte připojeno více monitorů, ale existují případy, kdy odpojení jednoho z monitorů opraví chybu chráněného obsahu. Zkuste použít jiný kabel a ujistěte se, že jsou oba monitory připojeny přes HDMI.
 • Problémy prohlížeče: Pokud je váš prohlížeč zastaralý nebo jej Hulu nepodporuje, může se zobrazit tato chyba. Zkuste aktualizovat prohlížeč nebo přepnout na jiný prohlížeč.
 • Počítač přešel do režimu spánku: Tato chyba se někdy objeví, pokud počítač při sledování videa přejde do režimu spánku. Zkuste obnovit stránku na Hulu a video by se mělo začít přehrávat.

Jak opravit chyby Hulu HDCP

Kromě všech věcí, které mohou způsobit chybu chráněného obsahu, se ve skutečnosti může zobrazit chybová zpráva o ochraně širokopásmového digitálního obsahu (HDCP). Tyto zprávy jsou specifické pro zařízení, ale obvykle vypadají takto:

 • Tento obsah vyžaduje pro přehrávání HDCP.
 • HDCP není podporováno vaším připojením HDMI.

HDCP je technologie proti pirátství, která pro správnou funkci vyžaduje komunikaci mezi zdrojem videa, jako je přehrávač Blu-ray nebo streamovací zařízení, a monitorem nebo televizí. Může to být způsobeno monitorem nebo televizí, která je příliš stará na komunikaci s novějším zařízením, problémy s kabelem HDMI a dalšími podobnými problémy.

Pokud se při pokusu o streamování Hulu zobrazí chyba HDCP, můžete problém vyřešit následujícím způsobem:

 1. Odpojte kabel HDMI od streamovacího zařízení a televize.

 2. Vypněte televizi a streamovací zařízení a odpojte je od napájení.

 3. Znovu připojte kabel HDMI k televizoru a streamovacímu zařízení.

  Zkontrolujte, zda je každý konec kabelu pevně usazen.

 4. Připojte televizi a streamovací zařízení a znovu je zapněte.

Pokud to nefunguje, můžete vyzkoušet několik dalších věcí:

 • Připojte televizní konec kabelu HDMI do streamovacího zařízení a konec streamovacího zařízení do televize. Kabely HDMI jsou obousměrné, ale to může mít za následek pevnější usazení kabelů do portů HDMI.
 • Vyzkoušejte jiný kabel HDMI, nejlépe ten, o kterém víte, že funguje s Hulu na jiném zařízení.
 • Zkuste zapojit kabel HDMI do jiného portu v televizi.
 • Pokud je vaše streamovací zařízení připojeno k přepínači HDMI nebo audio / video přijímači (AVR), zkuste připojit přímo k televizi.
 • Zkuste zařízení připojit k jiné televizi nebo monitoru.

Výpadky Hulu a chybový kód BYA-403-007

Chybové kódy Hulu, které začínají BYA, mohou označovat řadu různých chyb při přehrávání, ale obvykle znamenají, že existuje problém se samotnou službou Hulu.

Takto obvykle vypadá chyba Hulu BYA:

 • Při přehrávání tohoto videa došlo k chybě
 • Litujeme, při přehrávání tohoto videa došlo k chybě. Zkuste video restartovat nebo vyberte něco jiného ke sledování.
 • Kód chyby: BYA-403-007

Když se zobrazí chybový kód Hulu, jako je BYA-403-007, první věcí, kterou je třeba vyzkoušet, je zkontrolovat a zjistit, zda na Hulu můžete sledovat další videa. Pokud fungují jiná videa, pak Hulu pravděpodobně dochází k částečnému výpadku, který ovlivňuje pouze část jejich obsahu.

Pokud se u jiných videí zobrazí chybová zpráva a nedojde k žádným problémům s připojením k internetu nebo streamovacím zařízením, budete pravděpodobně muset počkat, než Hulu problém vyřeší.

Jak zkontrolovat, zda je Hulu nefunkční

Pokud se na vašem konci vše zkontroluje v pořádku, můžete použít službu jako Detektor dolů a zjistit, zda i ostatní lidé nemají problémy s Hulu. To vám nepomůže opravit váš chybový kód Hulu, ale dá vám vědět, že problém je na konci Hulu, a vše, co můžete udělat, je počkat, až jej opraví.

Zde je návod, jak zkontrolovat, zda u jiných lidí nedochází k problémům s Hulu:

 1. Přejděte na downdetector.com.

 2. Klikněte na Vyhledávací pole a zadejte Hulu a stiskněte vstoupit na klávesnici.

  Alternativně můžete vyhledávání aktivovat kliknutím na lupu na pravé straně vyhledávací lišty.

 3. Podívejte se na Problémy s Hulu časová osa, abyste zjistili, zda v přehledech došlo k nedávnému nárůstu.

 4. Přejděte dolů a klepněte na ikonu Živá mapa výpadků tlačítko.

 5. Hledejte výpadky hotspotů ve vaší oblasti.

Pokud uvidíte spoustu výpadků Hulu, je pravděpodobně problém s Hulu, který nebudete schopni sami vyřešit.