3 hororové seriály pro děti na Halloween


Halloween se blíží a nejlepší způsob, jak ho děti mohou strávit, je kromě koledování sledovat hororové seriály: zde jsou tři, na které se podívat

Halloweenská noc se jako obvykle vrací jako noc čarodějnic a příšer, zvláštní noc pro děti. Zatímco ti nejmenší si užívají koledování, teenageři hledají hororové seriály, na které by se mohli podívat s přáteli a užít si večer plný hrůzy.

Všechny streamovací platformy připravují s příchodem Halloweenu ad hoc katalog se seriály a horory pro všechny věkové skupiny. Prime Video, Netflix, Disney+ a další platformy mají širokou nabídku, ale je tu několik seriálů, které byste si neměli nechat ujít. Na Prime Video přichází seriálová verze kultovního filmu z 90. let s Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar a Ryanem Phillippe. Nové obsazení pro nové okamžiky hrůzy. Při čekání na crossover s Riverdale 6 se milovníci čarodějnic mohou na Netflixu znovu podívat na Děsivá dobrodružství Sabriny. Na Disney+, který je zaměřen přímo na dospívající a dospívající mládež, se objeví nový seriál Just Beyond, natočený podle děl R. L. Stinea, který je považován za "Stephena Kinga pro děti".

Tak co jsi udělal na Prime Video

Tak co jsi udělal je originální seriál společnosti Amazon, který napsala a produkovala Sara Goodman a který vychází z románu Lois Duncan, podle něhož byl natočen kultovní film z roku 1997. Jedná se o klasiku žánru slasher hororu, v němž se v 90. letech objevili herci jako Love Hewitt, Gellar a Philippe.

Zápletka je dobře známá: rok po osudné autonehodě, která narušila maturitní večer, je skupina dospívajících přátel spoutána temným tajemstvím a bude pronásledována brutálním vrahem. Aby mladí lidé přežili, musí zjistit, kdo po nich jde, a přitom odhalit temnou stránku svého města, které je dokonalé jen zdánlivě, i sebe sama.

Seriál Tak co jste udělali si můžete pustit od 15. října na Prime Video.

Předplaťte si službu Prime Video a sledujte všechny své oblíbené seriály zdarma po dobu 30 dní.


The Terrifying Adventures of Sabrina na Netflixu

The Terrifying Adventures of Sabrina, který také běží na Netflixu, je remake klasického dětského seriálu z 90. let. Sabrina Spellmanová je teenagerka, která se potýká s každodenním životem, ale také čarodějka, která se musí vypořádat s temnými nepřáteli.

Při čekání na crossover se seriálem Riverdale, ke kterému dojde v šesté sérii a Sabrina se dostane mezi postavy hlavního seriálu, nezbývá než využít halloweenské noci a vychutnat si dobrou recenzi, než se Spellmanová vrátí s novými dobrodružstvími.

Děsivá dobrodružství Sabriny si můžete pustit na Netflixu.


Just Beyond na Disney+

Pro ty, kteří se chtějí se svými dětmi podívat na hororový seriál, má Disney+ ve svém katalogu nový titul. Je to prostě za hranicí, podle knihy, která je považována za Stephena Kinga pro děti: R. L. Stine. Série 8 dílů, z nichž každý trvá přibližně 30 minut, vypráví v každém díle zcela jiný příběh, s herci a prostředím, které je vždy nové. Hlavními hrdiny jsou rebelující teenageři, rodiče s temnými tajemstvími, mladé čarodějnice a další fantastické postavy, které se potýkají s dobrodružstvími.

Just Beyond je k dispozici ve streamované podobě na Disney+ od 13. října.

Italiaonline představuje produkty a služby, které lze zakoupit online na Amazonu a/nebo jiných e-shopech. V případě nákupu prostřednictvím jednoho z odkazů na stránce může Italiaonline obdržet provizi od společnosti Amazon nebo od jiných uvedených společností zabývajících se elektronickým obchodováním. Ceny a dostupnost produktů nejsou aktualizovány v reálném čase a mohou se v průběhu času měnit: proto je vždy nutné ověřit dostupnost a cenu na Amazonu a/nebo jiných uvedených stránkách elektronického obchodu.

.