Domů : Přípony souborů : Format .zlb

.zlb soubor

Typ souboru 1:Form•Z Symbol Library File

Vývojář AutoDesSys
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

Co je to ZLB soubor?

Soubor používaný formulářem • Z, aplikace pro 3D modelování povrchů; obsahuje knihovnu symbolů opakovaně použitelných kreslicích položek, jako jsou budovy, stromy, nábytek, auta nebo jiné objekty; umožňuje exportovat a importovat symboly se softwarem.

Programy, které otevírají ZLB soubory
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

Typ souboru 2:Z-machine Package Game File

Vývojář Andrew Plotkin
Kategorie Game Files
Formát N/A

.ZLB číslo volby 2

Herní soubor používaný tlumočníky Interactive Fiction (IF), jako je Spatterlight a Zoom; obsahuje obsah příběhu v Blorb wrapperu; obsahuje další soubory hry, jako například .MOD soubory pro hudbu, .AIFF soubory pro zvukové efekty a .JPG soubory pro obal.

Více informací

Soubory ZLB jsou podobné souborům .BLORB , ale jsou kompatibilní pouze se stroji Z. Jsou stejné jako soubory .ZBLORB . Soubory BLORB obsahující hry Glulx se s největší pravděpodobností objeví s rozšířeními .GBLORB nebo .GLB .

Programy, které otevírají ZLB soubory
Windows
Windows Frotz
Linux
Zoom
Macintosh
Zoom
Spatterlight

O ZLB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .zlb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Z-machine Package Game File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.