Domů : Přípony souborů : Format .wld

.wld soubor

Typ souboru 1:Terraria World File

Vývojář Re-Logic
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor WLD?

Herní soubor používaný Terraria, 2D akční adventura a hra na stavbu pískoviště; zachrání svět, který obsahuje terén, vodu, příšery, předměty a jiné předměty; používá se pro hru pro jednoho nebo více hráčů a může být načtena na dedikovaný server Terraria, který umožňuje hráčům hostit světy Terraria přes síť.

Více informací

Světové soubory mohou být předem nainstalovanou mapou her nebo mohou být vlastní mapou vytvořenou uživatelem. Soubory WLD se ukládají do následujícího adresáře v systému Windows: [user] Dokumenty Moje hry Terarios Worlds

Soubory WLD lze editovat pomocí editoru terraria map (TEdit). Mohou být prohlíženy bez Terraria hry pomocí MoreTerra (Terraria World Viewer).

Programy, které otevírají WLD soubory

Typ souboru 2:ESRI World File

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát Text

.WLD druhá možnost

Soubor GIS vytvořený ve formátu ESRI World (WLD), což je textový formát ASCII, který určuje informace o souřadnicích rastrového obrazu; ukládá šest řádků dat a zahrnuje velikost pixelu, rotaci a umístění souřadnic.

Více informací

POZNÁMKA: Znáte-li velikost pixelů, souřadnice levého dolního pixelu a informace o rotaci rastrového obrázku, umístění leteckého snímku lze umístit přesně na mapu.

Programy, které otevírají WLD soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
GDAL
Linux
GDAL
Macintosh
GDAL

Typ souboru 3:SMBX World File

Vývojář SMBX
Kategorie Game Files
Formát Text

.WLD třetí možnost

Světový soubor používaný společností SMBX (Super Mario Bros. X), klonovaný klon Super Mario Bros pro PC; uloží režijní mapu světa, která obsahuje cesty k různým hratelným úrovním (zadáno v .LVL files); lze upravit pomocí programu Level Editor, který je součástí SMBX.

Programy, které otevírají WLD soubory

O WLD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wld a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SMBX World File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.