Domů : Přípony souborů : .lvl Soubor

.lvl Přípona souboru

Typ souboru1Game Level File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to LVL soubor?

Obsahuje údaje o úrovni počítačové hry; může zahrnovat úroveň, znaky, objekty a další data, která se používají k vytvoření úrovně; obvykle uloženy ve skupinách.

Více informací

Soubory LVL používá řada různých her, včetně LucasArts Star Wars Battlefront, Parallax Descent 2, Rockstar Games Max Payne, WOM Games Snood a Lasertank.

Soubory úrovní hry obvykle neotevírejte ručně, protože jsou automaticky načteny odpovídajícím programem. Některé soubory LVL však lze upravovat pomocí editoru úrovní, jako je například LVL Extractor pro úrovně Star Wars BattleFront.

Programy, které otevírají LVL soubory
Windows
Referenced by various video games
May be editable with a level editor
Macintosh
Referenced by various video games
May be editable with a level editor

Typ souboru2Android Motion Video Thumbnail File

Vývojář Google
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.LVL číslo volby 2

Soubor miniatur vytvořený výchozím přehrávačem videa, který je součástí některých zařízení se systémem Android; obsahuje zastavovací rámec pro pohybové video, které se na zařízení přehrálo a obvykle se ukládá s několika dalšími soubory LVL.

Více informací

Soubory LVL jsou vytvořeny v adresáři /.thumbnails/ na interním úložišti zařízení. Mohou být bezpečně smazány, ale Android znovu vytvoří nové, když přehráváte další video.

Programy, které otevírají LVL soubory
Android
Google Android Video

O LVL soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .lvl a jak ji otevřít.

Typ souboru Android Motion Video Thumbnail File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře