Domů : Přípony souborů : Format .vsp

.vsp soubor

Typ souboru 1:VideoStudio Project File

Vývojář Corel
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor VSP?

Soubor projektu vytvořený programem VideoStudio, který slouží k vytváření prezentací a filmů; obsahuje video projektová data, včetně odkazů na video, audio a obrazové soubory, a nastavení a efekty časové osy filmu; slouží k ukládání a načítání filmových projektů.

Více informací

Projekty VideoStudio lze exportovat do různých typů videosouborů, včetně souborů .AVI , .MOV a .MTS . Mohou být také vypáleny na disky DVD nebo Blu-ray.

Společnost VideoStudio, původně vlastněná společností Ulead, získala společnost Corel v roce 2006.

Programy, které otevírají VSP soubory
Windows
Corel VideoStudio

Typ souboru 2:Visual Studio Performance Report File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

.VSP druhá možnost

Vývojářský soubor vytvořený softwarem pro vývoj aplikací Visual Studio; obsahuje metriky výkonnosti získané během testu aplikace; pomáhá vývojářům identifikovat úzká místa, aby mohli optimalizovat výkon.

Více informací

Soubory VSP mohou být velmi velké ve velikosti souboru. Proto vývojáři někdy ukládají souhrnné soubory sestavy ( .VSPS extension) ze svých souborů VSP, takže mohou snížit požadavky na úložiště. Všimněte si však, že soubor VSPS neobsahuje všechna data uložená v souboru VSP, protože obsahuje souhrnný přehled.

Poznámka: Visual Studio 2011 zavedlo formát .VSPX , který nahrazuje .VSP format.

Programy, které otevírají VSP soubory
Windows
Microsoft Visual Studio

O VSP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vsp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Visual Studio Performance Report File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.