Domů : Přípony souborů : Format .sxml

.sxml soubor

Typ souboru :Sealed XML File

Vývojář Oracle
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

Co je to soubor SXML?

Soubor SXML je chráněný soubor .XML vytvořený softwarem na ochranu dokumentů (Oracle Information Rights Management - IRM). Obsahuje soubor XML uzamčený v "zapečetěném" formátu, který mohou otevřít pouze uživatelé s příslušnými pověřeními IRM.

Více informací

SealedMedia byla původními tvůrci "zapečetěného" typu souboru. Vyvinuli Unsealer, který by odstranil dokumenty. Společnost SealedMedia byla nakonec získána společností Oracle a program Unsealer již není k dispozici. Soubory SXML lze prohlížet pomocí softwaru Oracle IRM Desktop, který usnadňuje správu autorských práv pro digitální dokumenty.

Software Oracle IRM se někdy integruje s běžnými obchodními aplikacemi, jako je Microsoft Office nebo Lotus Notes. S tímto nastavením se soubory SXML zobrazují jako normální soubory XML koncovému uživateli, ale může existovat další možnost "zapečetit" soubor. Integrovaný software IRM pak usnadňuje hostování, přenos a správu autorských práv v zákulisí.

POZNÁMKA: Oracle IRM Desktop přidává na začátek přípony souboru soubor, do kterého je zaplombován. Například soubory .XLS zapečetěné IRM se stávají soubory .SXLS .

Programy, které otevírají SXML soubory

O SXML souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sxml a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Sealed XML File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.