Domů : Přípony souborů : Format .skb

.skb soubor

Typ souboru :SketchUp Backup Document

Vývojář Trimble
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor SKB?

Soubor SKB je záložní dokument vytvořený ve Windows verzi programu SketchUp, bezplatného 3D modelovacího programu. Obsahuje zálohu .SKP 3D modelu SketchUp. Soubory SKB se ukládají automaticky pomocí funkce automatického ukládání programu v případě, že se původní soubor SKP poškodí nebo dojde k jeho náhodnému vymazání.

Více informací

Soubory SKB jsou vytvořeny pouze verzí SketchUp systému Windows a zobrazují se jako [název_souboru] .skp. Modely autosaves s verzí MacOS s příponou ".skp" jako soubory [filename] ~ .skp.

Soubory SKB jsou obvykle uloženy ve složce "Dokumenty" s původním souborem SKP. Místo však lze změnit volbou Předvolby → Soubory → Modely .... Soubory SKB obsahují verzi modelu, který byl uložen před aktuální verzí modelu v souboru SKP.

máte potíže s otevřením souboru SKB, možná budete muset změnit příponu z ".skb" na ".skp", abyste jej mohli otevřít.

SketchUp se používá především k vytváření 3D modelů souvisejících s architekturou, interiérový design, film, design videoher a strojírenství. Je zdarma ke stažení.

Programy, které otevírají SKB soubory
Windows
Trimble SketchUp
Macintosh
Trimble SketchUp

O SKB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .skb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SketchUp Backup Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Práce s 3D modely znamená práci s tisíci různých souborů denně. Ve vašem článku jsem se dočetl o souborech .skb. Líbí se mi, že SketchUp nabízí záložní dokument. Tuto funkci by měly mít implementovanou i programy Apple. Možná to je důvod, proč byl systém Windows vždy lepší v 3D modelování. Mít SKB znamená, že se uživatelé nebudou muset bát, pokud dokument omylem smažou. Vždy máme k dispozici tato bezpečná zadní vrátka pro uložení našich návrhů. Díky za sdílení zkratky, jak se k nim dostat přes nabídku Předvolby. Takže mezi soubory SKP a SKB nejsou absolutně žádné rozdíly? Jaký by byl důvod, aby program rozpoznal soubor SKP, ale ne soubor SKB? Díky, člověče, opravdu jsi se překonal.