Domů : Přípony souborů : Format .sex

.sex soubor

Typ souboru :Alpha Five Set Data Dictionary Index File

Vývojář Alpha Software
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor SEX?

___ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ categories_name55 ___ Soubory vývojářů ______ categories_text55 ___

Kategorie Vývojářské soubory obsahuje soubory související s vývojem softwaru. Patří mezi ně programové soubory projektu, soubory zdrojového kódu, knihovny kódů, soubory záhlaví a soubory tříd. Do této kategorie jsou zahrnuty také kompilované objekty a komponenty.

______ popis_přípony32112 ___

Indexový soubor vytvořený Alpha Five, desktop, Web a mobilní IDE; obsahuje údaje indexu, na které odkazuje Alpha Five, aby bylo možné nalézt všechny komponenty sady; vytvořené spolu s .SET a .SEM propojenými soubory nastavení; podobný .CDX a .DDX Alpha Pět indexových souborů.

______ extension_text32112 ___

Pokud jsou dvě nebo více tabulek spojeny dohromady v Alpha Five, vytvoří se sada, která se skládá ze souboru SEX, SEM a SET. Tyto soubory tvoří slovník dat pro dvě nebo více tabulek spojených dohromady. Slovník ukládá sestavy, formuláře a další objekty propojené se sadou. Měli byste si ponechat své soubory SEX s ostatními soubory SET a SEM Set Data Dictionary, aby Alpha snadno našla všechny prvky a jejich kousky. / p> ______ extension_common32112 ___

[Název vaší sady] .sex - Když vytvoříte sadu, bude soubor SEX vytvořen se stejným názvem jako související soubory SET a SEM.

_______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______závazky_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

_______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu produktu 17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ _______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_2009 ___ ______ product_text20094 ___ ______ product_main_features15387 ___
 • Vytvářejte, testujte, nasazujte a udržujte mobilní a webové aplikace pro podnikatelský svět
 • Rozvíjet aplikace typu back-end a front-end s aplikacemi genies, builderů a vlastností
 • Řídicí kód v různých jazycích, například HTML, PHP a SQL
 • Navrhněte rozvržení a přidejte obsah do uživatelského rozhraní pomocí pohodlných ovládacích prvků
______ product_text15387 ___

Alpha Software Alpha Anywhere umožňuje vytvářet, testovat, nasazovat a udržovat obchodní aplikace. Program je určen pro uživatele Windows, kteří chtějí vytvářet profesionální aplikace bez pokročilých znalostí programovacího jazyka.

Společnost Alpha Anywhere se specializuje na vývoj webových a mobilních aplikací pro podnikatelský svět. Program umožňuje vyvíjet aplikace typu back-end a front-end, aniž byste museli být experty na programování. To dělá prostřednictvím genies, stavitelé a listy vlastností, které činí vytváření a aktualizaci kódu pohodlnější.

IDE ovládá kód v různých jazycích, jako je HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Perl a Java. Geny můžete použít k usnadnění programování v těchto jazycích nebo můžete přímo přistupovat k kódu a provádět konkrétní úpravy nebo opravy podle potřeby. Například, když potřebujete aktualizovat nebo opravit problém s vaší databází, můžete použít příkaz genie SQL nebo přímo upravit příkaz SQL. Na konci uživatele poskytuje Alpha Anywhere užitečné ovládací prvky a seznamy vlastností, které umožňují efektivně navrhovat rozvržení a přidávat obsah do aplikace. Můžete také vytvořit vlastní ovládací prvky pro více přizpůsobený vývoj.

Alpha Anywhere je kvalitní IDE pro vývoj profesionálních mobilních a webových aplikací v obchodním světě. S pomocí genies, stavitelů a listů vlastností aplikace nese velkou část programového zatížení. Nejedná se však o jednoduché prostředí přetahování, takže začínající programátoři by si měli dávat pozor. Pokud máte mírné zkušenosti s programováním nebo jste odborník, který chce rychle vyvinout aplikaci, Alpha Anywhere je dobrou volbou.

Aktualizováno: 8. srpna 2014

_______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

___
Více informací

Pokud jsou dvě nebo více tabulek spojeny dohromady v Alpha Five, vytvoří se sada, která se skládá ze souboru SEX, SEM a SET. Tyto soubory tvoří slovník dat pro dvě nebo více tabulek spojených dohromady. Slovník ukládá sestavy, formuláře a další objekty propojené se sadou. Měli byste si ponechat své soubory SEX s ostatními soubory SET a SEM Set Data Dictionary, aby Alpha snadno našla všechny prvky a jejich kousky. / p>

Společné SEX názvy souborů

[Název vaší sady] .sex - Když vytvoříte sadu, bude soubor SEX vytvořen se stejným názvem jako související soubory SET a SEM.

Programy, které otevírají SEX soubory

O SEX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sex a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Alpha Five Set Data Dictionary Index File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.