Domů : Přípony souborů : Format .skp

.skp soubor

Typ souboru :SketchUp Document

Vývojář Trimble
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor SKP?

Soubor SKP je trojrozměrný model vytvořený softwarem SketchUp, snadno použitelným 3D návrhovým programem. Obsahuje model, který zahrnuje drátové modely, odstíny, efekty hran a textur. Soubory SKP mohou také ukládat komponenty, které lze vložit do dokumentu.

Více informací

Soubor SKP otevřený v aplikaci SketchUp Viewer

Soubor SKP je hlavním typem souboru používaným programem SketchUp, který umožňuje vytvářet koncepční návrhy. prohlížet a sdílet rychle a snadno. Když vytvoříte nový dokument a uložíte jej do SketchUp, vytvoří se soubor SKP pro uložení dokumentu a jeho obsahu. Soubory SKP lze také použít k ukládání součástí aplikace SketchUp, což jsou objekty, například dveře nebo okno, které můžete znovu použít k úspoře času. Součásti mohou být vytvořeny vámi nebo jiným uživatelem a mohou být importovány do dokumentu SKP, který má být vložen do vašeho modelu.

SketchUp také umožňuje uložit dokument pro účely archivace. Pokud chcete zálohovat svůj dokument SKP, můžete jej uložit jako záložní soubor .SKB .

SketchUp byl původně vyvinut společností @Last Software, ale společnost Google ji koupila v roce 2006. SketchUp 5 byl poslední verzí vydanou společností @Last. Verze 6 byla vyvinuta společností Google, ale nyní ji vlastní Trimble. Modely SketchUp vytvořené pomocí aplikace SketchUp lze umístit do aplikace Google Earth nebo sdílet pomocí funkce Galerie 3D objektů.

Programy, které otevírají SKP soubory
Windows
IMSI TurboCAD Pro
Autodesk 3ds Max
Trimble SketchUp
Okino Computer Graphics PolyTrans
Macintosh
IMSI TurboCAD for Mac
Trimble SketchUp
Trimble SketchUp Viewer
WEB
Trimble 3D Warehouse

O SKP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .skp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SketchUp Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Nedávno jsem narazil na soubor .skp a váhal jsem, zda ho mám otevřít. Naštěstí jsem o něm našel váš článek. Používání softwaru SketchUp je opravdu snadné, jak uvádí váš příspěvek. Jediným problémem je, že existují stovky formátů souborů, které s aplikací fungují. Myslím, že toto je zatím nejlepší článek, který jsem o tom našel. Googlil jsem na jiných stránkách a teprve váš článek pomohl ukázat další programy. To je skvělý doplněk, možná by tam měla být část, která ukazuje výhody souboru. Každopádně děkuji i za to, že jste se podělili o to, že mohou ukládat komponenty pro jiné dokumenty. Neměl jsem tušení, že se dají tak snadno sdílet. Ještě jednou díky a pokračujte ve skvělé práci!