Domů : Přípony souborů : Format .spa

.spa soubor

Typ souboru 1:MikuMikuDance Sphere Mapping File

Vývojář MikuMikuDance
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor SPA?

Soubor 3D efektů, který používá MikuMikuDance, hra pro tanec a synchronizaci rytmu; uloženo jako .BMP image, ale místo toho používá příponu ".spa"; používá se pro přidání lesklého vzhledu do 3D modelů, jako jsou vlasy nebo oblečení.

Více informací

Soubory SPA mohou také obsahovat průhlednost (např. soubory .PNG nebo .TGA ), ale nejčastěji se vytvářejí z netransparentních bitmapových obrázků.

POZNÁMKA: Můžete vytvořit soubor SPA nakreslením bitmapového obrazu (soubor ".bmp") s libovolným grafickým editorem a přejmenováním přípony na .spa.

Programy, které otevírají SPA soubory

Typ souboru 2:Nintendo DS Particle File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SPA druhá možnost

Částicový soubor používaný Nintendo DS hrami, jako je New Super Mario Bros. a Mario Kart; obsahuje obrázky používané pro ilustraci částic, jako je písek, prach a jiskry, pro animace.

Více informací

Soubor SPA je odkazován na soubor, který ilustruje stříkající vodu, požární výbuchy a další akce hry. Soubor lze také upravit, aby se změnil vzhled částic.

Programy, které otevírají SPA soubory
Windows
MKDS Course Modifier

O SPA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .spa a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nintendo DS Particle File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.