Domů : Přípony souborů : .sc2assets Soubor

.sc2assets Přípona souboru

Typ souboruBlizzard StarCraft 2 Assets File

Vývojář Blizzard Entertainment
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SC2ASSETS číslo volby

Datový soubor Mo'PaQ (soubor .MPQ ) používaný StarCraft II: Wings of Liberty, strategická hra v reálném čase v reálném čase; ukládá archiv datových souborů pro herní kampaň nebo modifikaci; mohou být instalovány s hrou, nebo mohou být vytvořeny pomocí editoru MPQ.

Více informací

Soubory aktiv StarCraft II mohou obsahovat různé typy dat hry, včetně zvuku, videa, modelů, textur a dalších dat. Běžně dodávané zvukové soubory obsahují soubory .OGG a .WAV . Textury jsou obvykle ve formátu .DDS a videa jsou často zahrnuty jako soubory .OGV . Další soubory zahrnují .FXA animace herce a .M3 mode souborů.

Soubory SC2ASSETS lze nalézt v instalaci StarCraft II v kampaních StarCraft II Liberty.SC2Campaign a StarCraft II. Adresáře Liberty.SC2Mod, stejně jako ostatní.

Soubory aktiv StarCraft II jsou obvykle velmi velké, protože obsahují audio, video a grafická data. Například soubor base.SC2Assets v kampaních Craft II Kampaně Liberty.SC2Campaign má velikost 3,72 GB.

POZNÁMKA: Jelikož jsou soubory SC2ASSETS vytvořeny ve formátu MPQ, můžete je přejmenovat. rozšíření na ".mpq" a otevřít je pomocí editoru MPQ.

Programy, které otevírají SC2ASSETS soubory
Windows
Blizzard StarCraft 2
StormLib Library
Linux
StormLib Library
mpq-tools
Macintosh
Blizzard StarCraft 2
StormLib Library
MPQ Extractor
MPQKit

O SC2ASSETS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sc2assets a jak ji otevřít.

Typ souboru Blizzard StarCraft 2 Assets File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře