Domů : Přípony souborů : Format .sav

.sav soubor

Typ souboru 1:Nintendo DS Save File

Vývojář Nintendo
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor SAV?

Soubor SAV je uložená hra, kterou používají přenosné herní emulátory Nintendo DS jako DeSmuME a NO $ GBA. Ukládá stav aktuálního průběhu hry a obsahuje informace o hře, jako je například název jména, zkušenostní body, dokončené úrovně a prostředky ve hře.

Více informací

Soubory SAV jsou často nalezeny se souborem .NDS Nintendo DS ROM a jsou někdy vyžadovány pro správné spuštění paměti ROM. Při přenosu souborů SAV na novou kartu Flash Nintendo DS je třeba se ujistit, že formát souboru je kompatibilní nebo se uložená hra nemusí načíst.

Programy, které otevírají SAV soubory
Windows
DeSmuME
NO$GBA
iDeaS Emulator
Linux
DeSmuME
Macintosh
DeSmuME

Typ souboru 2:Saved Game

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SAV druhá možnost

Generické rozšíření používané pro uložené soubory; obvykle se používá pro ukládání pokroku ve videohrách.

Programy, které otevírají SAV soubory
Windows
Open with original program
Windows Frotz
Nestopia
Linux
Nestopia
Macintosh
Open with original program
Nestopia

Typ souboru 3:SPSS Data File

Vývojář IBM
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.SAV třetí možnost

Datový soubor vytvořený SPSS (statistický balíček pro sociální vědy), aplikace sloužící ke statistické analýze; uloženy v proprietárním binárním formátu a obsahují soubor dat a slovník, který popisuje soubor dat; ukládá data podle "případů" (řádků) a "proměnných" (sloupců).

Více informací

Soubory SAV jsou často používány pro ukládání datových souborů extrahovaných z databází a tabulek aplikace Microsoft Excel. Mohou však také ukládat data, která byla ručně zadána uživatelem nebo daty generovanými softwarem.

Datové sady SPSS mohou být manipulovány různými způsoby s využitím SPSS enginu, ale jsou nejčastěji se používá k provádění statistických analýz, jako je regresní analýza, analýza rozptylu a faktorová analýza. Výsledky lze graficky zobrazit na různých podporovaných typech grafů, včetně sloupcových grafů, grafů čar, grafů rozptylu a histogramů.

Programy, které otevírají SAV soubory
Windows
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Macintosh
IBM SPSS

Typ souboru 4:Fallout 2 Map Archive

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SAV čtvrtá možnost

Archiv, který používá Fallout 2, futuristická videohra; obsahuje soubor .DB , který ukládá data mapy, která popisují města a jiná místa ve hře.

Více informací

Soubory SAV jsou podobné souborům Fallout 2 .MAP , ale jsou komprimovány s kompresí GZIP. Rozšíření "sav" můžete přejmenovat na "gz" nebo "zip" a rozbalit archiv pomocí programů, jako je WinRAR.

Programy, které otevírají SAV soubory
Windows
Bethesda Softworks Fallout 2

Typ souboru 5:Parallels Desktop Saved State Image File

Vývojář Parallels
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.SAV pátá možnost

Soubor uložený programem Parallels Desktop, což je program, který umožňuje uživatelům spouštět Windows z počítačů Mac; ukládá stav virtuálního stroje Parallels Desktop (VM), když je pozastaven nebo pozastaven; slouží k načtení a uložení stavů VM.

Více informací

Soubory SAV ukládají stav počítače a všechny spuštěné aplikace, když je VM pozastaven.

Programy, které otevírají SAV soubory
Macintosh
Parallels Desktop for Mac

Typ souboru 6:Mass Effect 3 Saved Game

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SAV šestá možnost

Uložená hra vytvořená Mass Effect 3 (ME3), galaktickou akční rolí; ukládá profil hráče a zahrnuje postup mise, položky hry a úspěchy.

Více informací

Soubory ME3 SAV se ukládají do složky C: Uživatelé [Uživatelé] Dokumenty BioWare Hmotný efekt 3 Uložit adresář. Společný soubor SAV je Local_Profile.sav.

Programy, které otevírají SAV soubory

O SAV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sav a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Mass Effect 3 Saved Game, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Začal jsem používat statistický balík IBM SPSS pro některé své předměty a zjistil jsem, že většina mých databází se ukládá jako soubory .sav. Pátral jsem o této příponě na internetu a našel jsem tento záznam. Děkuji, že jste se o tomto použití přípony zmínili. Nyní jsem pochopil, že se jedná o běžný způsob ukládání dat, která byla zadána ručně nebo získána z databází. Ve vašem článku jsem si také přečetl všechna další použití této přípony a byl jsem překvapen množstvím softwaru, který ji používá k ukládání her! Zajímalo by mě, jestli miliony hráčů Fortnite vědí, že toto rozšíření je pro jejich hraní nezbytné! Děkuji za tak zábavný článek! Zdá se, že je to skvělé čtení pro každého, kdo má rád videohry a chce se dozvědět, jak fungují.