Domů : Přípony souborů : Format .nds

.nds soubor

Typ souboru 1:Nintendo DS Game ROM

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor NDS?

Hra ROM videohry pro Nintendo DS (NDS), ruční konzole, která používá dvě obrazovky, z nichž jedna je citlivá na dotek; lze přehrávat na PC pomocí emulátoru Nintendo DS; někdy použitý pro homebrew hry a moci být hrán používat flashcarts.

Více informací

POZNÁMKA: DS znamená "Dual Screen". Nintendo DS byl propuštěn v roce 2004.

Programy, které otevírají NDS soubory
Windows
DeSmuME
NO$GBA
iDeaS Emulator
DSemu
Dualis
Linux
DeSmuME
Macintosh
DeSmuME

Typ souboru 2:Nero DiscSpan Compilation File

Vývojář Nero
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.NDS druhá možnost

Projekt disku vytvořený Nero, programová sada používaná pro vypalování multimédií a dalších dat na disky; umožňuje uživateli vypalovat data při překlenutí dat napříč více disky (tj. DiscSpan); podporuje CD, DVD a Blu-ray disky.

Programy, které otevírají NDS soubory
Windows
Nero

O NDS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .nds a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Nero DiscSpan Compilation File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Ve vašem článku jsem našel další informace o příponě souboru .nds. Je skvělé mít všechny tyto informace k dispozici. Myslel jsem si, že neexistují žádné informace o tom, jak fungují hry pro Nintendo DS. Je super, že mají vlastní příponu souboru haha. Přečíst si, že soubory NDS obsahují přesné informace jako cartridge, je skvělé. Je spousta lidí, kteří nikdy neměli možnost vyzkoušet samotnou konzoli. Mít možnost zahrát si všechny její skvělé hry je super zábava číst. Díky za všechny informace, protože jste mě opravdu rozesmáli. Seznam emulátorů je také obrovský rozdíl oproti jiným článkům. Tento web má vždy kvalitní příspěvky. Skvělá práce, pište je dál!