Domů : Přípony souborů : Format .rpy

.rpy soubor

Typ souboru 1:Touhou Project Replay File

Vývojář Team Shanghai Alice
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor RPY?

Replay hry hrající v rámci jednoho z Touhou projektových her, série japonských stříleček; zaznamenává pohyby provedené během hry a lze je přehrát v rámci softwaru Touhou Project.

Programy, které otevírají RPY soubory
Windows
Team Shanghai Alice Touhou Project

Typ souboru 2:Python Script

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.RPY druhá možnost

Skript napsaný v Pythonu, interpretovaný, objektově orientovaný a rozšiřitelný programovací jazyk; může obsahovat jak Pythonovu syntaxi, tak jinou syntaxi implementovanou pro rozšíření Pythonu s aplikacemi nebo vlastnostmi specifickými pro framework; běžně používané pro ukládání zdrojového kódu aplikace, který běží na webových serverech.

Programy, které otevírají RPY soubory
Windows
gVim
Richardson EditRocket
Python Software Foundation Python
Linux
Richardson EditRocket
Vim
Python Software Foundation Python
Twisted Matrix Labs Twisted Web
Macintosh
MacroMates TextMate
Richardson EditRocket
Python Software Foundation Python

Typ souboru 3:Ren'Py Script

Vývojář Ren'Py
Kategorie Game Files
Formát Text

.RPY třetí možnost

Skript napsaný pro Ren'Py, vizuální nový herní engine používaný k tvorbě interaktivních digitálních příběhů; může obsahovat jak Pythonovu syntaxi, tak Ren'Py Script, což je jednoduchý jazyk používaný pro definování nových scén, přechodů, dialogového textu, zvuků, hudby a dalších prvků příběhu.

Více informací

Skripty RPY jsou používány jádrem Ren'Py pro generování kompilovaných souborů .RPYC , které motor používá ke spuštění hry.

Programy, které otevírají RPY soubory
Linux
Ren'Py

O RPY souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rpy a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Ren'Py Script, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré ráno. Program Team Shanghai Alice Touhou Project na mém počítači je nejlepší. Jsou v něm skvělé hry a všechny jsou svým způsobem jedinečné. Přečetl jsem si váš článek o příponě souborů .rpy, protože spolu souvisí. Systém opakovaného hraní v rámci stříleček je pozoruhodně dobrý. Nejsem zvyklý hrát jiné hry, takže bych nevěděl, jak fungují jiné systémy. Nicméně číst, že soubory RPY pomáhají zaznamenávat pohyby během zápasu, je zajímavé. Všiml jsem si, že záznam je poněkud starý. Protože popularita neklesá, měl jsem poslední otázku. Existuje nějaký jiný externí program, který je dokáže otevřít? Bylo by skvělé stáhnout soubory a přehrát je ve VLC nebo něčem podobném. Děkuji!