Domů : Přípony souborů : Format .rmf

.rmf soubor

Typ souboru 1:Hammer Rich Map Format

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor RMF?

Mapový soubor vytvořený editorem Valve Hammer Editor, mapovacím nástrojem, který je součástí sady SDK; obsahuje Hammer data, jako jsou libovolné tvary štětce a VisGroups (Skupiny viditelnosti vám pomáhají spravovat objekty tím, že vám umožní kontrolu toho, co vidíte na obrazovce); lze zkompilovat do souborů .MAP a .BSP .

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor RMF, jednoduše vyberte Soubor → Uložit vyberte formát RMF a pojmenujte soubor. Můžete si vybrat umístění uložení vašeho souboru RMF, ale výchozí umístění uložení souborů RMF vytvořených Hammer Editorem je ve složce "Mapy" ve složce "Editor kladiv kladiva".

Programy, které otevírají RMF soubory

Typ souboru 2:Rich Music Format Audio File

Vývojář Beatnik
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.RMF druhá možnost

Zvukový soubor vytvořený ve formátu Rich Music, zvukový formát vytvořený Beatnikem; používá se jako kontejnerový formát pro MIDI soubory a jiné standardní audio formáty; mohou být šifrovány pro ochranu původní hudby; používají některé starší videohry.

Více informací

Editor Beatnik, původní editor RMF vydaný firmou Beatnik, již není k dispozici. Formát RMF však stále podporuje Java Sound a Java Media Framework.

Programy, které otevírají RMF soubory
Windows
The Beatnik Editor
Macintosh
Oracle Java Sound
The Beatnik Editor

Typ souboru 3:Adobe Rights Management Document

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.RMF třetí možnost

Soubor licenčního klíče používaný produkty Adobe, jako je Acrobat a Reader; uloží licenční soubor pro uzamknutý dokument .PDF a použije stejnou předponu jako PDF; umožňuje, aby si kupující dokumentu přečetl PDF.

Více informací

Soubory RMF jsou někdy distribuovány s nákupy eKnih a digitálních časopisů zakoupených v on-line obchodech. K otevření odpovídajícího dokumentu PDF budete potřebovat soubor RMF.

Programy, které otevírají RMF soubory
Windows
Adobe Reader
Linux
Adobe Reader
Macintosh
Adobe Reader

O RMF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rmf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Rights Management Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.