Domů : Přípony souborů : Format .q9q

.q9q soubor

Typ souboru :BladePro Presets File

Vývojář Flaming Pear Software
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor Q9Q?

Soubor Q9Q obsahuje přednastavení používaná programy BladePro a SuperBladePro, což jsou programy používané k vytváření 2D a 3D povrchových a texturních efektů, jako jsou sklo, kov a gel. Ukládá nastavení pro efekty, které jsou aplikovány na obrázky a text. Soubory Q9Q mohou být upraveny uživatelem nebo baleny s programem.

Více informací

Soubor Q9Q je běžně distribuován v souboru .ZIP s několika dalšími soubory, včetně alespoň dvou obrázků .BMP a souboru "readme" .TXT . Soubor je primárně asociován s BladePro, ale může být také použit SuperBladePro, což zlepšilo možnosti BladePro.

Soubory .Q5Q jsou hlavní příponou souboru spojenou se SuperBladePro. Soubor Q9Q můžete převést na Q5Q otevřením v programu SuperBladePro a uložením jako soubor Q5Q.

SuperBladePro byl původně dostupný jako program, ale nyní je filtrem plug-in, který pracuje s vybranými aplikacemi, například jako Adobe Photoshop a Corel PaintShop Pro. Plugin si můžete stáhnout z webových stránek Flaming Pear Software.

Programy, které otevírají Q9Q soubory

O Q9Q souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .q9q a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru BladePro Presets File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.