Domů : Přípony souborů : Format .pfb

.pfb soubor

Typ souboru :Printer Font Binary File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Soubory písem
Formát Binary

Co je to soubor PFB?

Písmo Adobe Type 1 pro Windows; podobný souboru .PFA , ale byl zakódován v binárním formátu; vyžaduje také přidružený soubor .PFM ; soubory PFB a PFM by měly být uloženy v systémové složce Fonts, aby byly aktivní.

Více informací

Kromě ukládání systémových písem jsou soubory PFB také používány aplikací AutoCAD pro vytváření souborů kompilovaných souborů .SHX .

Programy, které otevírají PFB soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
CorelDRAW
FontForge
Linux
FontForge
Macintosh
Autodesk AutoCAD
FontForge

O PFB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pfb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Printer Font Binary File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne! Od té doby, co byla provedena záloha souboru pro můj počítač, jsem se snažil najít nějaké informace o některých rozšířeních. Na vašich stránkách jsem si přečetl váš příspěvek o příponě souboru .pfb. To, co mě přimělo více investovat do jejich používání, je to, jak pracují se soubory PFM. Je zvláštní, jak některé formáty mohou fungovat pouze tehdy, když jsou doprovázeny jinými příponami. Kdybych zkusil otevřít soubor PFA sám o sobě, co by mi počítač ukázal? Další skvělé využití, na které jste mi pomohli přijít, bylo, jak je použít pro soubory písem AutoCADu. Který ze tří uvedených programů je jednodušší na použití? Slyšel jsem o programu CAD, ale četl jsem, že je pro novější studenty matoucí. Děkuji!