Domů : Přípony souborů : Format .shx

.shx soubor

Typ souboru 1:AutoCAD Compiled Shape File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor SHX?

Soubor SHX obsahuje tvar nebo písmo kompilované programem Autodesk AutoCAD ze souboru .SHP shape nebo souboru .PFB . Ukládá definice tvarů a definice fontů pro zobrazení vlastního textu. Soubory SHX podporují mnoho fontů typu 1 PostScript.

Více informací

Zkompilované tvary umožňují uživatelům ukládat menší stavební bloky a písma, která jsou často vkládána do výkresů. To umožňuje uživatelům ušetřit čas a nemusí znovu vytvářet často používané tvary a písma.

Po zkompilování souboru tvaru SHP nebo souboru písem PFB lze výsledný soubor SHX vložit do výkresu. Uživatel pak může specifikovat umístění, měřítko a rotaci importovaného tvaru.

POZNÁMKA: Autodesk AutoCAD je 2D a 3D návrh a technická aplikace.

Programy, které otevírají SHX soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru 2:Motorola Flash Superfile

Vývojář Motorola
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.SHX druhá možnost

Šifrovaný soubor používaný k "flash" firmwaru mobilního telefonu Motorola, jako je Razr nebo Rokr; často používán pro přizpůsobení nebo "modding" rozhraní mobilních telefonů Motorola.

Více informací

Chcete-li zapamatovat paměť mobilního telefonu, musíte telefon připojit k počítači přes USB a spustit program jako PST nebo RSD, který může otevřít flash superfile. jsou založeny na formátu souboru .HS flex.

Programy, které otevírají SHX soubory
Windows
Motorola PST Phone Programmer
Motorola RSD Lite

Typ souboru 3:Shapefile Index File

Vývojář ESRI
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SHX třetí možnost

Rejstřík ESRI Shapefiles (soubory .SHP ), které ukládají informace o indexu a ofsetu z hlavního souboru Shapefile; umožňuje přímý přístup k záznamům v hlavním souboru; sestává ze záhlaví 100 bajtů následovaného 8bajtovými záznamy pevné délky, které definují soubory SHP, na které odkazuje soubor indexu; často uloženy spolu s odpovídajícím databázovým souborem dBASE ( .DBF ).

Programy, které otevírají SHX soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

O SHX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .shx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Shapefile Index File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Jsem student designu, který se začíná učit Autodesk, a zajímalo by mě, jak pomocí tohoto softwaru vytvořit vlastní tvary nebo písma. Moc vám děkuji za vysvětlení souborů .shx a jejich hlavního využití v Autodesku. Pomůže mi to vytvářet vlastní přizpůsobené návrhy a snadno je vkládat do souborů. Otevřel jsem návrh, který jsem měl z dřívějška, a importoval jsem .shx a objevil se přesně tak, jak jsem ho vytvořil! Ve vašem článku jsem se také dočetl o dalších možnostech využití tohoto typu přípony, například o té, která se používá pro mobilní telefony Motorola. Jak to funguje? Oceňuji všechny informace a poznatky.