Domů : Přípony souborů : Format .pfm

.pfm soubor

Typ souboru :Printer Font Metrics File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory písem
Formát N/A

Co je to soubor PFM?

Písmo Adobe Type 1 používané operačním systémem Microsoft Windows; zahrnuje měření znaků v písmu; vyžaduje přidružený soubor .PFB pro písmo; neobsahuje skutečné glyfy písma, ale pomáhá správně zobrazit písmo v souboru PFB.

Více informací

Chcete-li instalovat fonty PFM / PFB ve Windows 7, můžete zkopírovat soubory PFM a PFB do adresáře C: Windows, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor PFM a ze seznamu vyberte položku Instalovat. . Písmo pak můžete zobrazit pomocí prohlížeče písem Microsoft Windows, který lze otevřít procházením adresáře Windows Písma v Průzkumníku Windows nebo zadáním "písmo" do vyhledávacího pole nabídky Start systému Windows a klepnutím na tlačítko Zobrazit. nainstalované fonty "z vyplněného seznamu vyhledávání.

POZNÁMKA: Pokud soubor PFB není ve stejném adresáři jako soubor PFM, může být umístěn ve složce PSFONTS a soubor PFM může být umístěn. ve složce PFMTS.

Programy, které otevírají PFM soubory
Windows
Microsoft Windows Font Viewer

O PFM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pfm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Printer Font Metrics File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.