Domů : Přípony souborů : Format .note

.note soubor

Typ souboru 1:Notability Note File

Vývojář Ginger Labs
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to soubor NOTE?

Soubor s poznámkou obsahuje poznámku vytvořenou aplikací Notability, aplikaci pro zápis poznámek pro makra a systém iOS. Ukládá obsah poznámky, která může obsahovat text, anotace, náčrtky a obrázky. POZNÁMKA soubory jsou uloženy v proprietárním formátu.

Více informací

Soubory s poznámkami lze vytvořit nebo otevřít pouze pomocí funkce Notability. Soubory POZNÁMKA můžete vytvořit výběrem Soubor → Exportovat a vybrat formát Poznámka. Soubory POZNÁMKA můžete otevřít výběrem Soubor → Importovat a navigovat do souboru POZNÁMKA.

POZNÁMKA: Notibility obvykle používají obchodní profesionálové, učitelé a studenti. Kromě souborů NOTE může Notability importovat soubory .RTF a .PDF .

Programy, které otevírají NOTE soubory

Typ souboru 2:Notessimo Composition

Vývojář Failsafe Games
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.NOTE druhá možnost

Soubor písní vytvořený aplikací Notessimo, webovou aplikací Flash, která umožňuje uživatelům vytvářet hudební skladby; lze uložit z prohlížeče na plochu uživatele a poté načíst zpět prostřednictvím volby Soubor → Načíst menu ve hře; podporuje více stop a nástrojů.

Více informací

Soubory s poznámkami se často používají k přepracování hudby z videoher nebo písní motivů televizních pořadů.

Programy, které otevírají NOTE soubory

O NOTE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .note a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Notessimo Composition, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Jako uživatele aplikace Notability by mě zajímalo, zda formáty .note mohou být použity v jiných aplikacích, jako je Goodnotes nebo Evernote, abych je mohl sdílet se svými kolegy. Moc vám děkuji za vaši stránku o souborech .note! Přestože jsem již byl obeznámen s jeho použitím v aplikaci Notability, bylo dobré si potvrdit, že tento typ formátu dokáže přečíst pouze tato aplikace. Navíc bylo zajímavé se dočíst, že jej dříve používala ukončená aplikace Flash player. No, myslím, že zkusím exportovat poznámky v jiném formátu. Děkuji