Domů : Přípony souborů : Format .mdb

.mdb soubor

Typ souboru 1:Microsoft Access Database

Vývojář Microsoft
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

Co je to soubor MDB?

Soubor MDB je databázový soubor vytvořený programem Microsoft Access, široce používaným programem relační databáze pro stolní počítače. Obsahuje strukturu databáze (tabulky a pole) a databázové položky (řádky tabulky). Soubory MDB mohou také ukládat formuláře pro zadávání dat, dotazy, uložené procedury, sestavy a nastavení zabezpečení databáze.

Více informací

Soubor MDB otevřený v aplikaci Microsoft Access 2016

Přístup nabízí vizuální nástroje pro vytváření a vyplňování databází. Software obsahuje nástroje pracovního postupu pro vytváření online webových databázových aplikací, které můžete publikovat na webu Office 365 nebo serveru Microsoft SharePoint. Přístup je součástí některých balíčků softwaru sady Microsoft Office, ale je k dispozici pouze pro systém Windows. Soubory MDB mohou být také importovány řadou jiných programů, například Mathematica a Visual Studio.

Soubory MDB můžete exportovat do formátu souboru .ACCDB jednoduchým kliknutím na File → Save As → Save Database As , vyberte typ souboru Access a klepněte na tlačítko Uložit jako.

Programy, které otevírají MDB soubory
Windows
Microsoft Visual Studio
Blue Marble Geographics Global Mapper
Ability Office
Golden Software Surfer
Golden Software Voxler
Microsoft Access
MDB Viewer Plus
Wolfram Research Mathematica
Freewind MDB Converter
Linux
Wolfram Research Mathematica
Kexi
mdb-export
Macintosh
MDB Viewer
Wolfram Research Mathematica
SAS Institute SAS
WEB
MDBopener.com

Typ souboru 2:Avid Media Database

Vývojář Avid Technology
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.MDB druhá možnost

Databázový soubor používaný několika různými softwarovými produkty pro editaci a dokončování videa Avid; obsahuje indexované informace o mediálních prostředcích používaných projektem úpravy videa; používá se jako vyrovnávací paměť, která sleduje zdroje s aktuálními informacemi.

Více informací

Soubory MDB jsou generovány automaticky softwarem ve složkách, kde jsou umístěna aktiva médií. Pokud jsou vymazány, software je znovu sestaví.

Programy, které otevírají MDB soubory
Windows
Avid Media Composer
Macintosh
Avid Media Composer

O MDB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mdb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Avid Media Database, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Co se děje? Doufám, že máte hezký den. Váš popis přípony souboru .mdb byl snadno k nalezení. To bylo skvělé, protože celý jeho obsah mi velmi pomohl. Chystal jsem se je smazat, protože nebyly nainstalovány žádné programy, které by je mohly otevřít. Naštěstí byl ve vašem příspěvku celý oddíl věnovaný právě jim. Nejlepší na tom je, že některé z nich jsou zdarma! Jedna z věcí, kterou jsem se tam dozvěděl, je, že je lze exportovat do formátu ACCDB, který je mi bližší. Je škoda, že program Access 365 je k dispozici pouze na zařízeních se systémem Windows. Nicméně naučit se nějaké alternativy přijde vždycky vhod. Je to poprvé, co vidím takový soubor podporovaný webovými programy. Díky.