Domů : Přípony souborů : Format .mus

.mus soubor

Typ souboru 1:Finale Notation File

Vývojář MakeMusic
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor MUS?

Formát notových zápisů používaný ve finále a dalších programech MakeMusic; ukládá data ve formátu MIDI, podobně jako soubor .MID ; obsahuje také další informace, které lze číst pouze pomocí softwaru MakeMusic.

Více informací

Soubory MUS obsahují informace o hudebním zápisu, ale neukládají skutečná zvuková data.

POZNÁMKA: Po vydání finále 2014 program začal používat soubory .MUSX místo souborů MUS .

Programy, které otevírají MUS soubory
Windows
MakeMusic Finale
Myriad Harmony Assistant
Linux
Myriad Harmony Assistant
Macintosh
MakeMusic Finale
Myriad Harmony Assistant

Typ souboru 2:Electronic Arts Game Music File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Game Files
Formát Binary

.MUS druhá možnost

Audio soubor používaný ve hrách Electronic Arts pro PlayStation 2 (PS2), PlayStation 3 (PS3) a PC; ukládá zvuková data pro zvukovou stopu hry a používá se pro přehrávání hudby na pozadí; často používaný v sériích Need For Speed.

Více informací

Mezi příklady hry Need for Speed, které používají soubory MUS, patří Need for Speed: Most Wanted (NFS: MW), Need for Speed: Underground (NFSU) a Need for Speed: Carbon (NFSC). Pro PC, NFS: MW ukládá soubory MUS do instalačního adresáře SOF FDATA hry.

POZNÁMKA: Program NFSMW Music Extractor může konvertovat soubory MUS z NFSMW do mnoha různých souborů .WAV . / p>

Programy, které otevírají MUS soubory

Typ souboru 3:Minecraft Music File

Vývojář Mojang
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.MUS třetí možnost

Zvukový soubor používaný společností Minecraft, hra s 3D konstrukcí s otevřeným pískovištěm; ukládá hudbu na pozadí přehrávanou během hry; může také ukládat hudbu přehrávanou ve hře Music Discs (tj. virtuální CD).

Více informací

Soubory MUS mohou být prostý zvuk uložený ve formátu Ogg Vorbis ( .OGG ), nebo mohou používat šifrování, které nelze přečíst standardními přehrávači zvuku. Pro převod souborů Minecraft MUS do formátu OGG lze použít nástroj Java nazvaný muscode.jar.

Programy, které otevírají MUS soubory
Windows
Mojang Minecraft
Linux
Mojang Minecraft
muscode
Macintosh
Mojang Minecraft

Typ souboru 4:Doom Music File

Vývojář id Software
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.MUS čtvrtá možnost

Zvukový soubor používaný Doomem a dalšími hrami napsanými s původním Doom engine; podobný MIDI souboru, ale je omezen 9 kanály a velikostí souboru 65KB; slouží jako kompaktní formát pro přehrávání jednoduchých zvukových stop během hry.

Programy, které otevírají MUS soubory

O MUS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mus a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Doom Music File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Nedávno jsem si koupil kytaru a digitální piano. S přítelem zakládáme malé studio, ale o programech nic nevíme. Měl jsem možnost přečíst si váš článek o příponě souboru .mus a opravdu jste nám hodně pomohl! Jsme vám vděční, protože bylo úžasné dozvědět se, že soubory MUS mohou ukládat data ve formátu MIDI. Jaké jsou některé "doplňkové informace", které může tento formát souboru obsahovat? Kolik stojí programy MakeMusic po skončení bezplatného zkušebního období? Možná, že kdyby u některé z aplikací byla poznámka o preferencích uživatele, usnadnilo by to výběr, kterou z nich si stáhnout. Každopádně úžasný způsob vysvětlení. Pokračujte v dobré práci a do příště!