Domů : Přípony souborů : .mobi Soubor

.mobi Přípona souboru

Typ souboruMobipocket eBook

Vývojář Amazon
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

.MOBI číslo volby

Soubor MOBI je eBook uložený ve formátu MOBI, formát původně používaný programem Mobipocket Reader, ale nyní je podporován několika různými čtenáři. Obsahuje eKnihu a může obsahovat ochranu autorských práv DRM, aby se zabránilo kopírování nebo neoprávněnému prohlížení. Soubory MOBI jsou podporovány různými eReadery, tablety, PDA a stolními počítači.

Více informací

Nový formát Kindle 8 (KF8) společnosti Amazon je založen na formátu MOBI. KF8 podporuje mnoho nových možností formátování a rozvržení, včetně obsahu HTML5 a CSS3 a vložených písem. Knihy ve formátu KF8 jsou uloženy a distribuovány jako soubory „.mobi“ nebo jako soubory .AZW3 v závislosti na zařízení, které eBook stahuje. Autoři eBook mohou kompilovat KF8 knihy pomocí softwaru Amazon KingleGen. Před distribucí mohou autoři prohlížet e-knihy KF8 na počítačích Mac nebo PC pomocí softwaru Amazon Kindle Previewer.

Amazon nyní vlastní formát MOBI. Formáty eBook Amazonu, včetně .AZW , .AZW1 a AZW3, používají formát MOBI, ale obsahují vlastní schéma DRM.

POZNÁMKA: Knihy Mobipocket také používají rozšíření .PRC .

Programy, které otevírají MOBI soubory
Windows
Amazon Kindle for PC
Calibre
Adobe RoboHelp
Geometer Plus FBReader
Icecream Ebook Reader
BookDesigner
Cool Reader
Linux
Calibre
MBP reader
Geometer Plus FBReader
Cool Reader
Android
Cool Reader
Macintosh
Amazon Kindle for Mac
Calibre
Geometer Plus FBReader
PatiSoftware theLibrarian
Cool Reader
Amazon Kindle Previewer

O MOBI soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .mobi a jak ji otevřít.

Typ souboru Mobipocket eBook, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře