Domů : Přípony souborů : Format .azw3

.azw3 soubor

Typ souboru :Amazon KF8 eBook File

Vývojář Amazon
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

Co je to soubor AZW3?

Soubor AZW3 je eKniha vytvořená ve formátu Kindle 8 (KF8), nástupci Amazonu ve formátu .AZW . Podporuje novější funkce, jako je podpora HTML5 a CSS3, stejně jako mnoho dalších možností formátování.  Soubory AZW3 často obsahují ochranu DRM a používají se jako formát stahování pro mnoho e-knih Amazon.

Více informací

KF8 e-knihy mohou být vytvořeny pomocí nástroje KindleGen, bezplatného nástroje příkazového řádku, který poskytuje Amazon. Soubory AZW3 lze prohlížet pomocí prohlížeče Kindle, softwarového simulátoru Kindle.

POZNÁMKA: Knihy KF8 také používají rozšíření .MOBI . Formát stažený z obchodu Amazon, buď AZW3 nebo MOBI, závisí na zařízení, které se používá ke stažení a čtení eKnihy.

Programy, které otevírají AZW3 soubory
Windows
Amazon Kindle for PC
Calibre
Linux
Calibre
Macintosh
Amazon Kindle for Mac
Calibre
PatiSoftware theLibrarian
Kindle Previewer
iOS
Amazon Kindle

O AZW3 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .azw3 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Amazon KF8 eBook File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Používám Calibre ke konverzi svých knih z formátu .epub do .pdf, ale až do dneška jsem se nikdy nesetkal se souborem .azw3. Moc vám děkuji za vysvětlení této přípony souboru! Přesto, jak vidím, je to oblíbený formát pro elektronické knihy. Nikdy by mě nenapadlo, že příponu souboru může vytvořit nějaká společnost výhradně pro své produkty! Když čtu více o jeho použití jako souboru pro čtení, zajímalo by mě, jak výhodné je, že nový software tuto příponu stále používá. Nebylo by lepší vytvořit speciální typ souboru, který by mohl číst jakýkoli čtecí program? Jsem si však jistý, že mít vlastní příponu má pro Amazon své výhody. Děkuji za tak skvělé vysvětlení!