Domů : Přípony souborů : Format .kmz

.kmz soubor

Typ souboru :Google Earth Placemark File

Vývojář Google
Kategorie Soubory GIS
Formát Zip

Co je to soubor KMZ?

Soubor KMZ je soubor, který ukládá umístění map, která lze zobrazit v aplikaci Google Earth, což je globální mapovací program. Obsahuje značky míst, které mohou obsahovat vlastní název a zeměpisné souřadnice podélné a podélné polohy.  Soubory KMZ poskytují pohled z ptačí perspektivy na místa v USA a dalších oblastech světa.

Více informací

Soubor KMZ otevřený v aplikaci Google Earth 7

Soubory KMZ mohou také obsahovat omezená data 3D modelu exportovaná ze Sketchup Google (jako .SKP ) nebo z ArchiCADu. Model lze umístit na mapu v určitém místě, aby poskytl představu o tom, jak bude budova vypadat v této oblasti.

Soubory KMZ jsou soubory se zipem .KML , což usnadňuje jejich distribuci a sdílení s více uživateli.

Soubor KMZ můžete otevřít v Mapách Google uložením souboru KMZ do online umístění a zadáním adresy URL do vyhledávacího pole Map Google. Pokud je například váš soubor hostován na adrese http://mywebsite.com/myfile.kmz, zadejte adresu URL do vyhledávacího pole a zobrazí se v Mapách Google.

Případně můžete zobrazit svůj KMZ V aplikaci Mapy Google si můžete vytvořit adresu URL pomocí předpony http://maps.google.com/maps?q=. Při použití stejné adresy URL by se tedy do webového prohlížeče zadala následující adresa URL:

Ссылка

Programy, které otevírají KMZ soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Blender
Blue Marble Geographics Global Mapper
Trimble SketchUp
Google Earth
Mobile Atlas Creator
Linux
Adobe Acrobat
Blender
Google Earth
Mobile Atlas Creator
Android
Google Earth for Android
Macintosh
Adobe Acrobat
Adobe Photoshop
Blender
Trimble SketchUp
Google Earth
Mobile Atlas Creator
WEB
Google Maps

O KMZ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kmz a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Google Earth Placemark File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Skvělé vysvětlení k souborům .kmz. Zdá se, že je to skvělý způsob, jak sledovat určitá místa pro výlety nebo jiné typy cest. Rozhodl jsem se stáhnout si Google Earth Pro, abych je vyzkoušel a prozkoumal jejich možnosti. Po exportu několika míst do počítače jako .kmz jsem zkusil změnit příponu souboru na .zip a zkusit ho rozbalit, jak je uvedeno ve vašem článku. Byl jsem příjemně překvapen, že to fungovalo a mohl jsem si prohlédnout další soubory .kml s různými lokalitami. Stejně tak jsem při importu souborů .kmz do aplikace Google Earth Pro viděl svá uložená místa a informace o nich. Ještě jednou za vše děkuji.