Domů : Přípony souborů : Format .kfx

.kfx soubor

Typ souboru 1:Amazon KF10 eBook File

Vývojář Amazon
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

Co je to soubor KFX?

Soubor KFX je eKniha vytvořená ve formátu Kindle 10 (KF10), nástupci Amazonu ve formátu .AZW3 (Kindle 8). Obsahuje e-knihu Amazon, která obsahuje text a metadata popisující knihu, například autora, titul a počet stránek. Soubory KFX podporují rozšířené možnosti sazeb, které nejsou k dispozici v předchozích formátech, jako je dělení slov, lepší umístění znaků a mezery mezi slovy, a přizpůsobivější rozložení stránky a okraje.

Více informací

Soubor KFX otevřený v Kindle pro Mac 1.2

Knihy mohou být uloženy v jednom z několika formátů. Formát eKnihy stažené z obchodu Amazon závisí na zařízení, které se používá ke stažení a čtení eKnihy. Může být uložen ve formátu KFX nebo ve formátech .MOBI , .AZW nebo .AZW3 .

Chcete-li otevřít a zobrazit eKnihy uložené ve formátu KFX, Amazon poskytuje aplikaci Kindle pro Windows , MacOS, Android a iOS. Můžete také použít Caliber, populární program pro správu a otevírání různých formátů eBook.

Programy, které otevírají KFX soubory
Windows
Amazon Kindle for PC
Calibre
Linux
Calibre
Macintosh
Amazon Kindle for Mac
Calibre
iOS
Amazon Kindle

Typ souboru 2:Kofax Image File

Vývojář Kofax
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.KFX druhá možnost

Rastrový obraz vytvořený softwarovými produkty Kofax pro skenování a zobrazování; obsahuje grafiku formátovanou jako obraz skupiny Kofax Group 4; obsahuje hlavičku 128 bajtů, která obsahuje informace o velikosti obrázku, datumu vytvoření, změněném datu, hloubce bitů a rozlišení; obsahuje také textové pole s popisem.

Programy, které otevírají KFX soubory
Windows
XnViewMP
Corel PaintShop Pro
GraphicsConverter
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

O KFX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kfx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Kofax Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Můj nakladatel mě požádal, abych provedl průzkum, jak publikovat knihu online. Zejména proto, abych ji mohl přidat na platformu Amazonu a zpřístupnit ji na zařízeních Kindle. Měl jsem to štěstí, že jsem našel váš článek o příponě souboru .kfx. Líbí se mi to, je super vidět, že Amazon vlastní formát souboru. Pomohlo to vyřešit mé otázky k němu. Neuvědomil jsem si, že může obsahovat knihu, autora, název a počet stran. Měl jsem za to, že to všechno jde do samostatných souborů. Jsem rád, že článek poskytl i výhody oproti předchozímu formátu. Pomůže mi to podat dobrou zprávu šéfovi. Návrh, který by pomohl lidem, jako jsem já, by bylo uvedení, která zařízení ukládají knihu v jakém formátu. Za všechno děkuji!