Domů : Přípony souborů : Format .jpa

.jpa soubor

Typ souboru :Akeeba Backup Archive

Vývojář Akeeba
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor JPA?

Formát záložního archivu vytvořený softwarem Akeeba, který slouží k zálohování a zabezpečení webových stránek; ukládá celou nebo část úplné zálohy webových stránek včetně databáze, souborů a skriptu pro obnovu; podobná formátu PKZIP.

Více informací

Formát JPA byl vytvořen tak, aby vytvářel archivy velkých stromů adresářů pouze pomocí kódu PHP. Lze ji také použít jako alternativu k populárnímu formátu .ZIP . Na rozdíl od formátu ZIP JPA neuchovává kontrolní součet pro každý soubor, což snižuje režii zpracování při archivaci. Tato funkce pomáhá urychlit formát JPA a používat méně prostředků během procesu archivace.

POZNÁMKA: Archivy záloh pro více částí Akeeba používají rozšíření JPA, .J01 , J02 a .JPS .

Programy, které otevírají JPA soubory
Windows
Akeeba eXtract Wizard
Linux
Akeeba eXtract Wizard
Macintosh
Akeeba eXtract Wizard

O JPA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .jpa a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Akeeba Backup Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Můj šéf chtěl změnit náš zálohovací balík pro naše webové stránky a řekl mi, abych se více podíval na Průvodce a na to, jak zvládá formáty. Váš článek o příponě .jpa byl přesně to, co jsem hledal! Nejenže jsi řekl, jak to funguje, ale také jsi o tom řekl něco víc z historie. Pokud se používají pouze k ukládání fragmentů, co se stane, když se soubor špatně umístí? Nikdy mě nenapadlo, že by se tento typ přípon mohl používat jako alternativa k souborům .zip, ale zkusím to. Děkuji za úžasné tipy a všechny informace! Jsem si jistý, že tento příspěvek bude užitečný pro lidi, kteří chtějí vyzkoušet novou příponu pro zabezpečení svých souborů.