Domů : Přípony souborů : Format .gsheet

.gsheet soubor

Typ souboru :Google Drive Spreadsheet

Vývojář Google
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Text

Co je to soubor GSHEET?

Soubor GSHEET je tabulka vytvořená tabulkami Google, což je online tabulkový program, který je součástí služby Disk Google. Obsahuje odkaz URL na tabulku Google Sheets na Disku Google. Tabulky GSHEET ukládají data do buněk uspořádaných v mřížce řádků a sloupců podobně jako soubor .XLSX .

Více informací

Soubor GSHEET otevřený v Google Sheets (Disk Google)

Disk Google je služba pro ukládání souborů, která také poskytuje Dokumenty, Listy, a programy Slides. Disk lze stáhnout a nainstalovat ve Windows nebo MacOS jako desktopový klient pro synchronizaci vzdálených souborů Disk Google s lokálním počítačem. Pokud instalujete desktopového klienta Disk Google, vaše tabulky GSHEET jsou přístupné ve speciální složce nazvané Disk Google, která je na místním pevném disku. Tato složka slouží k synchronizaci souborů se vzdáleným Diskem Google. Soubor GSHEET se chová jako ukazatel na tabulku uloženou online, což znamená, že po poklepání na soubor se tabulka otevře ve službě Google Drive ve výchozím webovém prohlížeči.

Rozhraní služby Google Sheets se jeví jako podobné Microsoft Excel s panelem nástrojů, který umožňuje vložit řádky a sloupce a funkce, poznámky, grafy a obrázky. Můžete také formátovat data jako měnu nebo procento a přesunout desetinná místa nebo změnit textové písmo, velikost a barvu.

POZNÁMKA: V roce 2018 byly aplikace na pracovní ploše služby Disk Google přerušeny, ale stále můžete přistupovat ke službě Disk Google. online.

Programy, které otevírají GSHEET soubory
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive
Google Drive File Stream

O GSHEET souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gsheet a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Google Drive Spreadsheet, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Můj učitel mě neustále nabádá, abych se naučil používat tabulky Google. Abych byl upřímný, nemám ho rád, raději používám Excel. Poté, co jsem si o něm udělal nějaký průzkum, je to možná lepší varianta. Váš článek o příponě souboru .gsheet je opravdu zábavné čtení. Netušil jsem, že existuje něco takového jako soubor se zkratkou, obsahující odkaz. Do dnešního dne jsem nikdy předtím neslyšel o aplikaci Zálohování a synchronizace od společnosti Google. Vypadá to opravdu zajímavě, obrázek, který jste přiložili, pomáhá pochopit, jak to funguje. Celý systém zní zajímavě. Ale proč by někdo používal celý tento dlouhý proces, místo aby ho otevřel přímo? Bylo to opravdu skvělé čtení, stejně jako to, že obsahují URL a ID dokumentu. Solidní práce!