Domů : Přípony souborů : Format .gdbtable

.gdbtable soubor

Typ souboru :Geodatabase Table File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.GDBTABLE číslo volby

Soubor GDBTABLE obsahuje data pro geodatabázi vytvořenou programem ESRI ArcGIS for Desktop (verze 10 a novější), 2D a 3D mapovací aplikaci. Ukládá tabulku, která obsahuje data GIS a metadata o geodatabáze v řádcích a sloupcích. Soubory GDBTABLE mohou být otevřeny několika GIS aplikacemi, včetně GDAL a ESRI ArcGIS.

Více informací

Soubory GDBTABLE jsou vytvořeny jako součást geodatabáze ArcGIS, která slouží k organizaci a ukládání informací GIS. Geodatabáze se mohou měnit v závislosti na tom, kolik dat ukládají, a jsou hlavní datovou strukturou používanou ArcGIS pro správu a editaci GIS dat. Geodatabáze jsou uloženy ve složkách s příponou .GDB , které obsahují více souborů, včetně souborů GDBTABLE, GDBTABLX, GDBINDEXES, ATX a FREELIST.

Soubory GDBTABLE můžete otevřít pomocí GDAL (Geospatial Data Abstraction Library), otevřená zdrojová překladatelská knihovna pro formáty rastrových geoprostorových dat. Soubory GDBTABLE můžete také otevřít pomocí ArcMap (nástroj, který je součástí ESRI ArcGIS for Desktop) výběrem "Přidat data" a navigací do souboru GDBTABLE.

Soubory GDBTABLE obsahují informace o geografických entitách, jako jsou města , kraje a státy. Ukládají záznamy, které se zobrazují jako řádky se sloupci, také známé jako pole, která zahrnují čísla ID objektů, tvary, názvy, oblasti a stavy.

Soubory GDBTABLE jsou pojmenovány postupně. Začnou jako a00000001.gdbtable a typicky se zvýší o 1 (a00000002.gdbtable). Čísla však mohou být přeskočena.

Společné GDBTABLE názvy souborů

a00000001.gdbtable - První soubor GDBTABLE vytvořený pro ukládání dat tabulky geodatabáze.

Programy, které otevírají GDBTABLE soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
GDAL
Linux
GDAL
QGIS
Macintosh
GDAL

O GDBTABLE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gdbtable a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Geodatabase Table File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.