Domů : Přípony souborů : .edxz Soubor

.edxz Přípona souboru

Typ souboruEdraw Compressed XML FIle

Vývojář EdrawSoft
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát N/A

.EDXZ číslo volby

Komprimovaný soubor vytvořený programem Edraw Max, program pro tvorbu diagramů; obsahuje přizpůsobená schémata vytvořená z výchozích šablon Edraw Max; diagramy se skládají ze šipek, tvarů a textu; komprimovaný formát je optimální pro sdílení projektů s ostatními.

Více informací

Některé kategorie šablon zahrnují obchodní formulář, vývojový diagram, mapu mysli, módní design, vědu a databázi. Pod každou z těchto kategorií můžete vybrat konkrétní šablonu, kterou chcete použít.

Chcete-li vytvořit soubor EDXZ, musíte nejprve otevřít šablonu, kterou chcete použít. Můžete to udělat tak, že otevřete Edraw Max, pak pod záložkou Nová na levé straně si můžete vybrat z "Kategorie šablon", pak vyberte jednu z "Šablony". Po otevření šablony přejděte do nabídky Soubor → Uložit jako ... a poté v rozbalovací nabídce Uložit jako typ vyberte rozšíření EDXZ.

POZNÁMKA: Komprimovaná verze souboru .EDX .

Programy, které otevírají EDXZ soubory

O EDXZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .edxz a jak ji otevřít.

Typ souboru Edraw Compressed XML FIle, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře