Domů : Přípony souborů : .edx Soubor

.edx Přípona souboru

Typ souboruEdraw XML FIle

Vývojář EdrawSoft
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát N/A

.EDX číslo volby

Soubor EDX je diagram vytvořený aplikací Edraw Max, profesionální diagramovou aplikací. Obsahuje diagram, který zahrnuje mapování tvarů, šipek a textu. Soubory EDX byly nahrazeny soubory .EDDX , které se také používají pro ukládání diagramů, ale jsou menší.

Více informací

Některé kategorie šablon zahrnují inženýrství, půdorysy, mapy, software, webový diagram a síť. V každé z těchto kategorií můžete vybrat konkrétní šablonu, kterou chcete použít.

Chcete-li vytvořit soubor EDX, musíte nejprve otevřít šablonu, kterou chcete použít. Můžete to udělat tak, že otevřete Edraw Max, pak pod záložkou Nová na levé straně si můžete vybrat z "Kategorie šablon", pak vyberte jednu z "Šablony". Po otevření šablony přejděte do Soubor → Uložit jako .... Po otevření programu Edraw Max můžete skutečně otevřít různé soubory EDX a v programu se zobrazí jako karty.

POZNÁMKA: Komprimovaná verze tohoto souboru je rozšíření .EDXZ .

Programy, které otevírají EDX soubory

O EDX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .edx a jak ji otevřít.

Typ souboru Edraw XML FIle, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře