Domů : Přípony souborů : Format .gdb

.gdb soubor

Typ souboru 1:InterBase Database File

Vývojář Borland
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

Co je to soubor GDB?

Databázový soubor vytvořený pomocí Borland InterBase; výchozí rozšíření používané ve verzích InterBase před InterBase 7.0; databáze vytvořené pomocí InterBase 6.5 a starší mají limit velikosti souboru 2 GB.

Více informací

InterBase 7.0 a později ukládá databázové soubory s příponou .IB .

Programy, které otevírají GDB soubory
Windows
Embarcadero InterBase
Recoveronix InterbaseRecovery

Typ souboru 2:GPS Database File

Vývojář Garmin
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

.GDB druhá možnost

Soubor GDB je soubor databáze vytvořený MapSource, úpravou trasy GPS a plánováním cesty. Obsahuje body na trase, trasy a stopy, které lze přenést do navigačního zařízení Garmin. Soubory GDB jsou podobné univerzálně přenosným souborům .GPX .

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor GDB v aplikaci MapSource, jednoduše vyberte Soubor → Uložit jako, vyberte místo uložení, pojmenujte soubor, vyberte formát GDB a klepněte na tlačítko Uložit.

Vytvoření / export soubor GDB v programu BaseCamp:

Import souboru GDB do programu BaseCamp:

Programy, které otevírají GDB soubory
Windows
Blue Marble Geographics Global Mapper
Garmin MapSource
Macintosh
Garmin BaseCamp

O GDB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gdb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru GPS Database File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
P.D: Zajímavé bylo také přečíst si o jeho použití společností InterBase k vytváření databází. Proč ale měli limit 2 GB? Díky Dobrý den! Jsem cestovní kancelář a snažím se posunout své podnikání o stupeň výš pomocí aplikací pro plánování cest, abych mohl lépe plánovat své produkty. Chtěl jsem použít program Garmin BaseCamp, protože je zdarma, a tak jsem se rozhodl dozvědět se o tomto softwaru více. Skvělá práce při rekompilaci všech těchto informací o rozšíření! Bylo pro mě opravdu užitečné dozvědět se, co všechno lze uložit a jak to uložit. Zkusil jsem si software stáhnout a postupoval jsem podle pokynů ve vašem příspěvku. Byly velmi jasné a podařilo se mi vytvořit a importovat soubor pomocí tohoto programu. Děkuji za veškerou pomoc!