Domů : Přípony souborů : Format .fcstd

.fcstd soubor

Typ souboru :FreeCAD Document

Vývojář FreeCAD
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

Co je to soubor FCSTD?

CAD soubor vytvořený aplikací FreeCAD, bezplatnou aplikací CAD pro více platforem; obsahuje 2D nebo 3D návrh a zahrnuje geometrii komponent; používá parametrický modelovací systém založený na funkcích, který představuje návrh s využitím matematických modelů; používá jako nativní formát souboru CAD pro software.

Více informací

Objekty v dokumentu FreeCAD lze exportovat do různých formátů CAD, včetně .STP , .IGS , .DXF , .VRML a .STL .

Programy, které otevírají FCSTD soubory
Windows
FreeCAD
Linux
FreeCAD
Macintosh
FreeCAD

O FCSTD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fcstd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FreeCAD Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! V programu AutoCAD je zahrnuto mnoho možností, bohužel ne všichni si ho mohou koupit. O FreeCADu jsem se dozvěděl více ve vašem článku o příponě souboru .fcstd. Netušil jsem, že tento program je multiplatformní návrhářská aplikace. Je to hlavní typ souboru, který se v něm používá? Protože popis 2D a 3D návrhu a geometrie zní obecně. Je opravdu zajímavé, jak využívá matematické modely k reprezentaci návrhů. Pokud je FCSTD exportován do některého z rozšíření, které zmiňujete, nelze na něm již provádět úpravy? Děkuji za výzkum, který jste do toho vložili. Možná někdy přejdu na plnohodnotný program, ale do té doby mi tohle bude stačit perfektně. Pokračujte v dobré práci!