Domů : Přípony souborů : Format .vrml

.vrml soubor

Typ souboru :VRML File

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

Co je to soubor VRML?

Trojrozměrný svět, scéna nebo objekt založený na virtuálním realitním modelovacím jazyce (VRML); může být samostatný 3D soubor nebo může být integrován do webové stránky; Většina souborů VRML umožňuje uživateli procházet 3D svět pomocí klávesnice a / nebo myši.

Programy, které otevírají VRML soubory
Windows
Adobe Acrobat
BRL-CAD
Trimble SketchUp
MeshLab
FreeCAD
AutoDesSys formZ
Linux
Adobe Acrobat
BRL-CAD
MeshLab
FreeWRL
OpenVRML
VRweb
FreeCAD
Macintosh
Adobe Acrobat
BRL-CAD
Trimble SketchUp
MeshLab
FreeCAD
AutoDesSys formZ

O VRML souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vrml a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru VRML File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Tento příspěvek byl pro mě jako 3D designéra nový. Nevěděl jsem, že soubory .vrml umožňují vytvářet trojrozměrné scénáře tak rozsáhlé, jako jsou světy. Jaká jsou některá omezení těchto souborů? Existuje nějaké minimum objektů, které musí obsahovat, nebo nějaký limit? . Je skvělé, že software jako FreeWRL nebo OpenVRML umožňuje otevření tohoto typu souboru. Lidé tak mohou testovat prostředí, aniž by museli platit za drahý software. Je zajímavé, že je lze integrovat i do webových stránek! To musí být užitečné pro niky, jako jsou marketéři nebo geologové; jsem si jistý, že to má mnoho aplikací. Děkuji, že jste mě naučili něco nového! Jsem zvědavý na další informace o těchto souborech. S pozdravem