Domů : Přípony souborů : Format .diagsession

.diagsession soubor

Typ souboru :Diagnostics Session File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor DIAGSESSION?

Soubor DIAGSESSION je diagnostická relace vytvořená aplikací Internet Explorer, webovým prohlížečem pro systém Windows nebo nástrojem Visual Studio. Obsahuje diagnostická data z relace ladění, která umožňuje vývojářům řešit problémy s aplikací, například problémy s pamětí a výkonem.

Více informací

Soubor DIAGSESSION je archiv .ZIP , který obsahuje více souborů .ETL a soubory metaúdajů .XML . Soubory ETL ukládají data relace, která lze analyzovat. Příponu "diagsession" můžete přejmenovat na "zip" a soubor rozbalit, abyste mohli manuálně přistupovat k jeho obsahu.

Soubory DIAGSESSION lze exportovat z vývojářských nástrojů F12, což je sada nástrojů dostupných s Internetem Explorer, který pomáhá vývojářům vytvářet a ladit webové stránky. Vývojáři mohou analyzovat svůj HTML kód a prohlížet si ho stejným způsobem, jakým interpretuje stránku Internet Explorer Document Object Model (DOM).

Nástroje vývojáře F12 můžete otevřít na libovolné webové stránce stisknutím klávesy F12 nebo klepnutím na tlačítko tlačítko nástroje (ikona ozubeného kola) a poté volba nástroje F12. Můžete spustit relaci ladění a exportovat data jako soubor DIAGSESSION, který lze importovat do aplikace Microsoft Visual Studio (verze 2013 a novější). Soubory DIAGSESSION můžete také vytvořit v aplikaci Visual Studio z části "Výkon a diagnostika".

POZNÁMKA: Sada nástrojů pro vývojáře F12 byla vydána s verzí 9 aplikace Internet Explorer. Sada byla k dispozici s aplikací Internet Explorer až do doby, kdy byla nahrazena Edge jako výchozí prohlížeč společnosti Microsoft ve Windows 10.

Programy, které otevírají DIAGSESSION soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Microsoft Visual Studio

O DIAGSESSION souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .diagsession a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Diagnostics Session File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.