Domů : Přípony souborů : Format .dem

.dem soubor

Typ souboru 1:Video Game Demo File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to DEM soubor?

Soubor DEM je soubor pro přehrávání her vytvořený různými střílečkami první osoby a nejoblíbenějším programem Counter-Strike (podporovaný zdrojovým herním systémem Valve). Soubory DEM se používají k záznamu pohledu hráče do hry pro jednoho nebo více hráčů, které pak lze sdílet s ostatními.

Více informací

Chcete-li přehrát soubor DEM Counter-Strike v systému Windows, umístěte jej nejprve do instalačního adresáře cstrike. Dále spusťte Counter-Strike a otevřete okno konzoly. Z okna konzoly zadejte viewdemo demoname, kde "demoname" je název souboru bez přípony ".dem".

Soubory DEM používají také Hexen II, Quake a Unreal Tournament. Soubory však lze přehrát pouze ve hře, pro kterou bylo demo vytvořeno.

POZNÁMKA: DEM soubory vytvořené ve hrách Source engine, jako je například Counter-Strike, mohou být otevřeny ve VirtualDubu, aby se přehrál video rámec sekvenci a zaznamenat do jiných výstupních formátů, například .AVI . Pro video AVI vytvořené zdrojovým jádrem společnosti Valve existuje omezení velikosti 2 GB. Komponentu Apple QuickTime můžete nainstalovat a zakódovat kodek .H264 , abyste se vyhnuli omezení velikosti.

Programy, které otevírají DEM soubory
Windows
Epic Games Unreal Tournament
VirtualDub
id Software Hexen 2
Macintosh
Epic Games Unreal Tournament
Valve Counter-Strike

Typ souboru 2:Digital Elevation Model

Vývojář USGS
Kategorie Soubory GIS
Formát N/A

.DEM číslo volby 2

Obsahuje mapovací data s informacemi o výšce; používá americký geologický průzkum.

Programy, které otevírají DEM soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
Golden Software Voxler
TatukGIS Viewer
MicroMouse AccuTrans 3D
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

O DEM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dem a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Digital Elevation Model, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.