Domů : Přípony souborů : Format .h264

.h264 soubor

Typ souboru :H.264 Encoded Video File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor H264?

Soubor H264 je video soubor kódovaný kompresí H.264, což je populární formát pro video s vysokým rozlišením. Často se používá jako video formát pro videokamery AVCHD, HDTV, Blu-ray a HD DVD. H264 obecně označuje video soubor, který je ve skutečnosti soubor .MP4 .

Více informací

H.264 je vlastně kodek pro kompresi videa, který vyžaduje, aby videorekordér hostoval kódované video. Soubor s příponou ".h264" proto může být chybně pojmenovaný soubor .264 nebo soubor .MP4 (nebo jiný formát podpůrného kontejneru, například .AVI nebo .MKV ). Rozšíření ".h264" se však někdy používá k popisu obsahu video souborů s kódem H.264.

Programy, které otevírají H264 soubory
Windows
VideoLAN VLC media player
Apple QuickTime Player
Apple iTunes
Corel VideoStudio
Xilisoft Video Converter Ultimate
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
Apple QuickTime Player
Apple iTunes
Xilisoft Video Converter Ultimate
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O H264 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .h264 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru H.264 Encoded Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Díky za informace o tom, jak pracovat se soubory s příponou .h264. O tomto typu komprese slyším poprvé. Práce s videem ve vysokém rozlišení je těžší, než si většina lidí myslí. Jaké jsou rozdíly mezi videosoubory H264 s normálními soubory MP4? Vzhledem k tomu, že se někdy označují tímto pozdějším názvem, je to trochu matoucí pro pochopení. Zjištění, že disky Blu-ray a HD DVD používají stejnou příponu, je také kuriózní. Vaše vysvětlení jako kodeku pro kompresi videa také pomáhá pochopit jeho účel. Práce se soubory MP4 nebo AVI bude mnohem jednodušší. Budu sledovat, jestli je někdy najdu a zjistím, jestli není špatně pojmenovaný. Díky za seznam a pokračujte v dobré práci!